Pridať inzerát

Osobný vodič pre riaditeľa

EU Poultry s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacOd 900 eur (brutto)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme osobného vodiča pre riaditeľa spoločnosti, preferujeme aby býval v Bratislave-Dúbravke.

Ponúkame:
• Príťažlivé pracovné prostredie s množstvom výziev
• Mladý dynamický tím,
• Finančný a kariérny rast

Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať len vybratých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Ukrajinský jazyk - Pokročilý (C1) a Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Správny kandidát:
• Zodpovedný
• Ma aktívnu slovenčinu a ukrajinčinu alebo ruštinu
• Presný, spoľahlivý, flexibilný

EU Poultry je odborníkom na výrobu vysokokvalitného kuracieho mäsa.
Naším cieľom je stať sa všeobecne uznávaným lídrom v spracovaní, obchodovaní a distribúcii kuracieho mäsa na trhu EÚ. Investujeme svoj čas, peniaze a úsilie do výroby, logistiky, zabezpečovania kvality a marketingu s cieľom neustále expandovať na všetky národné trhy v rámci EÚ a zvyšovať tak náš podiel na trhu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EU Poultry, s.r.o.
Digital Park I, Einsteinova 21
851 01 Bratislava