Pridať inzerát

Špeditér

ETILOG, s.r.o.

  • Miesto práce: Strojnícka, Prešov-Priemyselný obvod Nižná Šebastová
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia s dopravcami ohľadom zabezpečenia prepravy
- zastrešovanie administratívnej agendy v súvislosti s dopravami (objednávky prepravy, dodacie listy, iné dokumenty k preprave...)
- evidencia dodacích listov
- monitorovanie všetkých aktuálnych prepráv a sledovanie v akom sú stave
- riešenie vzniknutých nezrovnalostí
- monitorovanie stavu zásielok, zaistenie včasného vyzdvihnutia/doručenia,
- aktívna komunikácia s ostatnými oddeleniami
- cenové vyjednávanie
- spracovanie agendy súvisiacej s prepravou, koordinácia a kontrola plnenia objednávok
- práca v internom systéme spoločnosti

- zaujímavé finančné hodnotenie
- výplata do 15. dňa v mesiaci na účte
- práca v medzinárodnom prostredí
- dynamický pracovný tím
- podieľanie sa na atraktívnych zahraničných projektoch
- príjemné pracovné prostredie

Pracovná doba je od 8:00 do 16:30 hod. Výkon práce je v sídle spoločnosti na adrese Strojnícka 9/A, 080 06 Prešov.
Vzhľadom na veľký počet záujemcov o danú pozíciu budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

- komunikatívnosť
- dravosť
- chuť pracovať
- flexibilita
- tímový hráč
- zodpovednosť
- samostatnosť

ETILOG, s.r.o. je lídrom na európskom trhu v oblasti riešenia techniky balenia pre priemyselné odvetvia. Naším kľúčovým produktom je kombinácia vysokoflexibilných textilných tašiek a masívnych konštrukcií z plastu alebo ocele. V Prešove navrhujeme a vyrábame špeciálne balenia pre celú Európu.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov