Pridať inzerát

Asistent/ka manažéra v investičnej spoločnosti

Eternity Education s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pressburg Tower, Plynárenská, Ružinov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiachlavná zložka mzdy sú provízie + bonusy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo je náplňou práce:
- bežná administratíva a ľahká práca na počítači
- príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
- organizovanie obchodných a osobných stretnutí pre manažéra
- starostlivosť a poskytovanie aktuálnych informácií klientom
- sledovanie a analyzovanie vývoja trhu a aktuálneho diania vo svete
- založenie investičných účtov
- po zapracovaní účasť na obchodných rokovaniach
- reporty na pravidelnej báze

Každý jeden postup Vás naučíme a na všetko pripravíme.

Čo ponúkame:
- školenia v oblasti obchodu, finančných trhov, komunikácie s ľuďmi
- fix + motivujúce ohodnotenie v podobe prémií a bonusov
- príjemné pracovné prostredie, čaj + káva na pracovisku
- pracovná doba Po-Pi
- voľné víkendy a sviatky
- firemný notebook a telefón
- možnosť kariérneho rastu a dlhodobej spolupráce
- vianočné večierky, teambuildingy a iné akcie
- pre tých najlepších, možnosť pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

Ak sme Vás našou ponukou zaujali, pošlite nám životopis.
Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať uchádzačov, s ktorými sa radi stretneme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Akého uchádzača hľadáme:
- s aktívnym prístupom k práci
- s bežnou znalosťou práce na PC
- s ochotou k ďalšiemu vlastnému rozvoju v
rámci firmy
- s vlastnými nápadmi, ako svoju prácu robiť
lepšie a efektívnejšie
- s chuťou naučiť sa niečo nové

Pozícia je vhodná aj pre študentov externého štúdia na VŠ .

Eternity Education je vzdelávacia platforma založená pre každého, kto chce zlepšiť svoju finančnú situáciu, naučiť sa viac o investovaní a posunúť svoju finančnú gramotnosť na vyšší level.
Cielime na spokojnosť zamestnancov a spolupracovníkov, čo je životne dôležite pre spokojnosť našich klientov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Daryna Perehynia
Tel.: +421948567178
E-mail: poslať životopis