Pridať inzerát

Account Manager

ETARGET SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pribinova 25, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 2 000 EUR/mesiacVýška mzdy bude rešpektovať kvalitu daného uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu, ktorý bude mať na starosti rozširovanie a optimalizáciu reklamnej siete. Ak Vás zaujíma oblasť internetovej reklamy, ste komunikatívny a máte analytické myslenie, tak je táto pozícia ideálna pre Vás. Ponúkame Vám prácu, v ktorej sa stále budete učiť niečo nové, budete v kontakte s top médiami na Slovensku a v okolitých krajinách a stanete sa členom špičkového teamu.

Hlavné činnosti:
- identifikovanie príležitostí na zlepšenie výkonu reklamnej siete ETARGET na základe dátovej analýzy
- správa externých monetizačných systémov.
- aktívna komunikácia s partnermi reklamnej siete ETARGET
- reporting výkonnosti online reklamnej siete
- sledovanie trendov v oblasti monetizácie reklamného priestoru na internete a spolupodieľanie sa na tvorbe produktovej stratégie spoločnosti
- komunikácia s partnermi
- identifikácia obchodných príležitostí

- atraktívna práca na plný úväzok
- individuálny prístup a bohaté odborné zázemie spoločnosti
- aktívne podielanie sa na rozvoji spoločnosti
- zodpovedajúce platové podmienky
- motivačné a kreatívne prostredie, priestor pre sebarealizáciu
- nadštandardný sociálny program
- čiastočný homeoffice aj po pandémii

Kvôli trvajúcej pandemickej situácií je táto pracovná pozícia vykonávaná formou homeoffice. Po jej skončení, je táto pracovná pozícia realizovaná klasickou prezenčnou formou v sídle spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- schopnosť samostatného a proaktívneho riešenia zverených úloh
- analytické myslenie a schopnosť spracovávať a vyhodnocovať väčší objem dát
- komunikatívnosť pri práci s partnermi.
- tímový hráč
- nadšený užívateľ internetu
- zodpovednosť, profesionalita, pracovitosť
- prax v online marketingu alebo v oblasti správy mediálneho priestoru vítaná

Etarget je popredným poskytovateľom internetovej reklamy. Sme reklamnou platformou, ktorá reprezentuje veľmi zaujímavú a perspektívnu oblasť reklamy. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ETARGET SE
Pribinova 25
811 09 Bratislava