Pridať inzerát

Obchodný zástupca Etarget – reklama na internete

ETARGET SE

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300 - 2 000 EUR/mesiacvýška mzdy bude závislá od kvality a skúseností daného uchádzača
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našom obchodnom tíme otvárame pozíciu pre nového ambiciózneho obchodníka. Vašou náplňou práce bude aktívny predaj produktov z oblasti internetovej reklamy, ktoré potrebuje každá firma.

Ak si viete správne vybrať potenciálneho zákazníka, osloviť ho, identifikovať jeho potreby a následne mu predať produkty, ktoré sú pre neho vhodné, hľadáme práve Vás.

Zameriate sa na zákazníkov v rámci EU, ktorých budete kontaktovať prevažne telefonicky, alebo mailom a následne sa o nich starať.

Budete pracovať vo veľmi žiadanej oblasti internetovej reklamy. Ak ste v nej doposiaľ nepôsobili, radi Vás do našej brandže zasvätíme .

Privítame Vás v menšom a mladom kolektíve. Vaším odborným poradcom bude manažér s dlhoročnou praxou v obchode, ktorý rád zdieľa bohaté skúsenosti so svojím tímom.

Ponúkame Vám atraktívne odmeňovanie, zohľadňujúce Váš obchodný výkon.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Online Marketing - základy

Etarget je popredným poskytovateľom internetovej reklamy. Sme reklamnou platformou, ktorá reprezentuje veľmi zaujímavú a perspektívnu oblasť reklamy. Viac na www.etarget.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

ETARGET SE
Pribinova 25
811 09 Bratislava