Pridať inzerát

Predák vykládky Skladu surovín

Essity

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gemerská Hôrka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,63 EUR/hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme Predáka vykládky Skladu surovín, ktorý bude zodpovedný za zabezpečenie plynulého chodu a riadenie tímu pracovníkov vykládky skladu surovín.

Hľadáme ľudí, ktorí sa stotožňujú s našimi hodnotami, neboja sa výziev, inovácií a experimentovania a práce v dynamickom prostredí. Neustále sa snažíme o zlepšovanie našich produktov ako aj samých seba. Ak si takým aj Ty, radi sa s Tebou porozprávame.

Čo bude Tvojou prácou

• Riadiť, organizovať, koordinovať prácu operátorov vykládky
• Vykonávať denné objednávanie surovín z externých skladov
• Zabezpečiť plynulý proces vykládky surovín a ich uloženie do skladu
• Zabezpečiť presné vedenie evidencie pohybov surovín v skladovom systéme a príjem surovín z externých skladov
• Potvrdzovať sprievodné doklady – dodacie listy a pod.
• Vykonávať a zodpovedať za vstupnú kontrolu surovín
• Zaistiť požadovaný technický stav manipulačnej techniky, regálov
• Komunikovať a spolupracovať s plánovačmi výroby, surovín, operátormi výrobných liniek a zástupcami externého skladu
• Zabezpečiť plynulý chod logistických procesov podľa platných štandardov

Čo Ti môžeme ponúknuť
V Essity veríme, že každá kariéra je jedinečná tak, ako je jedinečný každý zamestnanec. Preto zamestnancov podporujeme v rozvíjaní ich potenciálu za pomoci našej víťaznej kultúry motivovanej naším poslaním.
Základná hodinová mzda na tejto pozícii je 4,63 € a benefity (13. plat, 14. plat, Bonus za dochádzku a ďalšie).
Pracuje sa v dvojzmennej prevádzke.

Pracovné prostredie založené na spolupráci | Podpora | Práca s hlbším významom | Individuálne učenie sa a Rozvoj | Zdravie & bezpečnosť | Sociálna Zodpovednosť | Inovácie

Spolu, zlepšujeme životy, každý deň
Práca v Essity to nie je len kariéra. Je to šanca urobiť svet zdravším, hygienickejším a bezpečnejším miestom. Vďaka efektívnym inováciám spolu s udržateľnými riešeniami prinášame každý rok čoraz viac ľuďom nevyhnutné a základné riešenia pre zlepšenie ich kvality života

Závod: Gemerská Hôrka

Together, we are improving lives, every day.
Working at Essity is not just a career; it is a chance to directly make the world a healthier, more hygienic and safer place. With impactful innovations coupled with sustainable solutions, we strive to reach more people every year with the necessary and essential solutions for well-being.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Aký si
Podmienkou je SŠ vzdelanie, prax v odbore výhodou. Ďalšími podmienkami sú:

• Komunikačné a organizačné schopnosti
• Ochota vylepšovať skladové procesy
• Samostatnosť pri plnení úloh a zodpovedný prístup
• Vysoké pracovné nasadenie
• Skúsenosť s riadením tímu výhodou
• Znalosť systémov v sklade surovín výhodou (MapXr, SAP, Plain )
• Znalosť MS Office

Spoločnosť Essity je lídrom v oblasti hygieny a zdravia. Názov Essity pochádza zo slov essentials (základné) a necessities (potreby). Náš trvalo udržateľný obchodný model vytvára hodnotu pre ľudí i prírodu. Obchodujeme približne v 150 krajinách pod vedúcimi globálnymi značkami TENA a Tork a pod ďalšími silnými značkami ako Jobst, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa. Spoločnosť Essity má približne 46 000 zamestnancov a čistý predaj v roku 2019 dosiahol približne 129 miliárd SEK (12,2 miliardy EUR). Sídlo spoločnosti sa nachádza vo švédskom Štokholme a akcie spoločnosti sú kótované na burze Nasdaq Stockholm. Ďalšie informácie nájdete na stránke www.essity.com

Adresa spoločnosti

Essity
Gemerská Hôrka 400
049 12 Gemerská Hôrka