Pridať inzerát

Senior Elektroinžinier Automatizácie

Essity Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gemerská Hôrka
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiacK platu ponúkame aj ďalšie benefity – 13.plat, 14.plat, Bonus za dochádzku a mnoho ďalších, o ktorých Ti povieme viac počas pohovoru.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Neustále hľadáme nových zamestnancov, ktorí majú záujem pracovať a rozvíjať sa v prostredí medzinárodnej spoločnosti.

Konkrétne pracovné pozície otvárame viackrát počas celého roka, táto inzercia je tzv. evergreen inzerciou, prostredníctvom ktorej je možné hlásiť sa kedykoľvek. To nám umožňuje vytvoriť si databázu kvalifikovaných kandidátov, ktorí môžu byť oslovení v prípade otvorenia konkrétnych pozícii.

Prihlásením sa vyjadrujete svoj záujem o prácu v Essity.

O pozícii

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu Senior elektroinžinier automatizácie. Ponúkame prácu na moderných výrobných linkách, v prostredí automatizovaných, digitalizovaných a robotizovaných procesov.

Osoba na tejto pozícii bude zodpovedná najmä za starostlivosť za zverenú technologickú časť na celozávodnej úrovni (napr. PLC Siemens, Allen Bradley, frekvenčné meniče atď.). Úlohou tejto osoby bude dávať potrebný elektrosupport pre linkových elektroinžinierov a zmenových elektrikárov, tvoriť pre nich štandardy a tréningové materiály.

Čo bude Tvojou prácou

• Podpora elektrotímu pri eliminácií dlhodobých problémov
• Analyzovať straty a prijímať nápravné opatrenia na ich odstránenie na celozávodnej úrovni
• Vytvárať a zavádzať štandardy pre elektrotechnické procesy na závodnej úrovni
• Aktualizovať a na pravidelnej báze zálohovať programy pre zverenú technologickú časť ktorej budeš vlastníkom.
• Vykonávať školenia tímu zmenových elektrikárov
• Podpora pri zavádzaní inovácií na zverenom zariadení - spolupráca s projektovým oddelením
• Spolupráca v štandardizácií medzi výrobnými oddeleniami/platformami
• Operatívna podpora pri riešení vážnych problémov pre linkových EE
• Tvorba tréningových materiálov pre elektro oddelenie
• Vykonávať úpravy v už existujúcich a vytvorených programoch, úprava jednotlivých parametrov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Kto si

Ideálnym kandidátom si ak:
• Máš dosiahnuté vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru 1. alebo 2. stupňa, alebo stredoškolské vzdelanie elektrotechnického smeru a prax 2 roky vo výrobe alebo v oblasti automatizácie
• Máš odbornú spôsobilosť práce na elektrotechnických zariadeniach podľa § 21 Vyhlášky č. 508/2009 (resp. §22 Samostatný elektrotechnik výhodou)
• Si flexibilný a máš schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Máš vysoké pracovné nasadenie
• Ovládaš angličtinu na komunikatívnej úrovni.
• Znalosť práce s PLC Siemens a Allen Bradley, priemyselnými robotmi, frekvenčnými meničmi, vision systémami - jeden z týchto technologických okruhov ti bude pridelený a budeš mať zaň zodpovednosť na celozávodnej úrovni.
• Praktické skúsenosti s diagnostikou rôznych komponentov v automatizovanej výrobe
• Praktické skúsenosti na podobnej pozícii

Sme vedúcou spoločnosťou pre oblasť hygieny a zdravia, odhodlanou zlepšovať kvalitu života ľudí prostredníctvom špičkových riešení v oblasti hygieny a zdravia. Našich 46,000 zamestnancov vyvíja, vyrába a predáva produkty a riešenia v oblastiach Personal Care, Consumer Tissue a Professional Hygiene. Približne 500 milliónov ľudí používa naše výrobky každý deň. Medzi naše značky patria napríklad značky TENA, Tork, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda a Zewa, a obchodujeme približne v 150 krajinách. Naša centrála sa nachádza v Štokholme vo Švédsku, kde sme aj zalistovaní na burze Nasdaq. Spoločnosť Essity bývala súčasťou skupiny SCA Group.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov