Vodič dodávky pre okolie Zvolen, Žiar nad Hronom, Detva, Brezno, Lučenec

ESPIK Group s.r.o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 210 EUR/mesiacSZČO je odmeňovaný na základe dennej odmeny 55,- EUR + príspevok na PHM pri dochádzaní do skladu + príplatky na základe výsledkov z poskytovaných služieb
  • Termín nástupu: Ihneď po zaškolení
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zbierať odpad zo stravovacích zariadení a potravinových reťazcov
- nakladať a vykladať 30-60 litrové sudy
- odovzdávať zberné doklady
- robiť inventarizáciu nádob
- s predstihom hlásiť požiadavky zákazníkov
- komunikovať s oddelením špedície
- starať sa o pridelené vozidlo a zverené predmety

- poskytovanie služieb pre stabilnú a dynamickú firmu
- možnosť prispieť k zmenám a zlepšeniu zabehnutých procesov vo firme
- zabezpečené školenia súvisiace s poskytovaním služieb
- firemné akcie a teambuildingy
- spravodlivý systém odmeňovania na základe výsledkov
- možný príspevok na dochádzanie do skladu v Budči v rámci 40 km

Vhodní sú záujemcovia z okolia Zvolen, Žiar nad Hronom, Vigľaš, Detva, Kriváň, Brezno a Lučenec.

Životopisy zasielajte len na pracastred@espik.sk.

Na výberové konanie budú pozvaní len vybraní záujemcovia. Výberové konanie sa bude konať formou jazdy v teréne ako závozník v určený 1 deň. Výberové konanie vo forme skúšobnej jazdy nie je finančne odmenené. Viac informácií bude poskytnutých len vybraným kandidátom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- aktívne šoférovanie
- zodpovednosť a samostatnosť
- príjemné vystupovanie
- bez zdravotných obmedzení

Sme rýchlo rastúca zberová firma s najväčším pokrytím poskytovaných služieb na celom Slovensku.

Naším cieľom je mať prosperujúcu a rastúcu firmu, so silným a stabilným tímom s dobrou budúcnosťou. Taktiež je cieľom pomáhať zákazníkom správne evidovať a triediť bioodpad a zároveň prispievať do ekologického systému zhodnocovania oleja.

Zabezpečujeme zber a likvidáciu biologicky rozložiteľných odpadov ako sú: potraviny po záruke, kuchynský odpad, jedlé oleje a tuky, čistenie lapačov tukov a vedenie evidencie odpadov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Espik Group s.r.o.
Orlov 133
065 43 Orlov