Pridať inzerát

IT systémový administrátor

eSOLUTIONS s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Gorkého 8, Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 500 EUR/mesiacodmeny za osobný rast (certifikácie), 13. plat, mimoriadne odmeny, príspevok na 3. pilier
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu pre náš tím IT správcov

Aká je pracovná náplň ?

- správa IT systémov zo servisného centra
- monitoring
- aplikácia nových technológií u zákazníkov
- správa cloudových služieb
- servis v servisnom centre aj výjazdový servis
- komunikácia so zákazníkmi na profesionálnej úrovni
- servis multifunkčných zariadení

- balíček zamestnaneckých výhod a benefitov
- práca v dynamickej a spoľahlivej spoločnosti
- práca s najnovšími IT technológiami
- možnosť ďalšieho vzdelávania a následnej certifikácie
- možnosť profesného rastu
- možnosť sebauplatnenia
- motivujúce finančné ohodnotenie
- pracovný notebook + mobilný telefón

Ak máte záujem o uvedenú prácu, pošlite nám emailom svoj profesný životopis, my Vás následne budeme kontaktovať a dohodneme si s Vami termín osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Mierne pokročilý
Administrácia Windows serverov - Mierne pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
IT bezpečnosť - Mierne pokročilý
Backup Management - Mierne pokročilý
Microsoft Azure - Základy
Manuálna zručnosť - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vítané sú: znalosť cloudových služieb Microsoft 365 a Azure, znalosť topológie sietí, certifikáty v súvisiacich oblastiach, prax v obore, skúsenosti s administráciou serverov MS a aplikácia GPO, znalosť TCP/IP, technické zručnosti, komunikatívnosť, empatia so zákazníkom, bezchybný písomný prejav

V eSOLUTIONS s.r.o. poskytujeme komplexné IT služby pre firemných zákazníkov viac ako 15 rokov. Ako Microsoft Solutions Partner sme špecialisti na cloudové služby Microsoft 365 a Microsoft Azure, dodávame špičkové bezpečnostné riešenia od firiem Fortinet a ESET. Disponujeme vlastným servisným a dohľadovým centrom, spravujeme siete, servery, pracovné stanice, staráme sa o bezchybnú prevádzku podnikových systémov, bezpečnosť a zálohu údajov. Okrem iného poskytujeme aj služby dlhodobého prenájmu tlačových zariadení RICOH, IT zariadení - serverov, notebookov a ďalšie profesionálne IT služby

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov