ESET Digital akadémia. Staň sa Junior marketing špecialistom

ESET, spol. s r.o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa svet digitálneho marketingu a chceš svoje teoretické znalosti posunúť na vyšší level?
Chceš počas štúdia získať praktické tipy priamo z biznisu?
Chceš počuť a vidieť, ako naši ESET digital špecialisti manažujú online reklamy, SEO, nastavujú email marketing, analyzujú konverzie, či tvoria weby na globálnej úrovni?

To všetko ti ponúka ESET Digital Akadémia, týždeň plný prednášok a workshopov od našich marketing špecialistov, priamo v našich priestoroch.

Na čo sa môžeš tešiť?
* ESET Digital Akadémia bude prebiehať v dňoch od 17.10 do 21.10. v poobedných hodinách, od 13:00 do 17:00.
* Naši top digital marketing špecialisti ti ponúknu užitočné know-how a tipy z oblastí:
• Online reklama
• Sociálne médiá
• Marketing automatizácia
• Web analytika
• Optimalizácia konverzií
• Tvorba webov a UX

Ako sa môžeš zapojiť do ESET Digital Akadémie?
* Pošli svoje CV na https://jobs.eset.com/sk/job-offer/J... Prihlášky zbierame do 12.10.
* Následne ti zavoláme, doplníme informácie a dohodneme sa na postupe.

Čo môžeš získať?
* Skúsenosti a vedomosti priamo z ESETu.
* Kontakty, ktoré ti môžu pomôcť pri štarte tvojej kariéry.
* Dlhodobú platenú stáž v ESETe na digital marketingu alebo na globálnom PR.

Ako získaš stáž?
* Zapojíš sa do ESET Digital Akadémie.
* Vypracuješ praktické zadanie, ktoré si obhájiš pred našou odbornou komisiou.
* Zadanie dostaneš 21.10. a odprezentuješ ho o týždeň neskôr, teda 28.10. Počas týždňa budeš mať možnosť konzultovať svoje nápady s našimi odborníkmi.
* Tie najlepšie zadania a najšikovnejší študenti dostanú ponuku dlhodobej platenej stáže so začiatkom od 15.11. alebo neskôr, v závislosti od vzájomnej dohody.

ESET Digital Akadémiu môžeš absolvovať aj bez toho, aby si sa uchádzal/a o stáž a pracoval/a na zadaní. Proste príď a načerpaj užitočné vedomosti. :)

• Čerstvé ovocie, čaj, káva, nealko – to všetko nájdeš v každej kuchynke
• Neformálna, priateľská a otvorená kultúra bez dresscodu
• Účasť na firemných podujatiach
• Možnosť využiť spoločné priestory firmy (terasa, relax zóna, knižnica) na oddych a stretnutia s kolegami
• Dobrovoľníctvo a možnosť zapájať sa do rôznych CSR aktivít

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

* Si študent vysokej školy s chuťou skúšať nové veci, so zvedavosťou a nadšením pre posúvanie svojich vedomostí.
* Tvoja angličtina je na komunikatívnej úrovni.
* Máš nejaké skúsenosti alebo záujem o niektoré (alebo aj všetky ) oblasti:
• online marketing
• SEM, PPC, SEO, CRO, UX
• e-mail marketing, sociálne médiá a reklama
• web analytika

Keď v roku 1987 dvaja mladí programátori zo Slovenska, Peter Paško a Miroslav Trnka, napísali program na detekciu jedného z prvých počítačových vírusov, ešte netušili, že práve začali písať históriu jedného z najúspešnejších antivírusových programov na svete. Pomenovali ho NOD - "Nemocnica na okraji disku", podľa vtedy populárneho československého seriálu. Pár rokov po nežnej revolúcii založili spoločne s ich priateľom Rudolfom Hrubým spoločnosť ESET.

To, čo sa pôvodne javilo len ako obývačkový projekt troch kamarátov, je dnes najhodnotnejšia slovenská IT firma, ktorá svojou technológiou NOD32 chráni viac ako 100 miliónov užívateľov po celom svete.

Prirodzene, nestalo sa tak zo dňa na deň. Globálny úspech spoločnosti a jej rast naštartoval v roku 1998 zisk prvého stopercentného hodnotenia prestížneho britského časopisu Virus Bulletin. V roku 2016 sa spoločnosť ESET stala prvou spoločnosťou, ktorá získala toto ocenenie po 100-krát za ten istý produkt.

Dnes firma vďačí za svoj úspech viac ako 1800 zamestnancom po celom svete - zviditeľnený nárast z 3 zamestnancov z roku 1987 a 135 zamestnancov z roku 2006. Takmer 900 z nich má sídlo na Slovensku, v hlavnom sídle ESETu.

Veľký dôraz kladieme na výskum a vývoj. Okrem regionálnych centier budujeme aj sieť technologických centier po celom svete - v súčasnosti dvanásť.

V priebehu expanzie spoločnosti sme zostali verní zásadám, na ktorých sme boli založení, a zostávame nezávislí aj pri zdolávaní nových výziev.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov