Pridať inzerát

Web Developer

Escape Motions, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 300 EUR/mesiacmzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Escape Motions ponúka do svojho rozširujúceho sa tímu prácu pre talentovaného web vývojára. Nástup možný ihneď.

Tvoja náplň práce:
• aktualizácia internetovej stránky www.escapemotions.com
• programovanie zaujímavých internetových riešení, ako fórum, obrazová galéria, chat,...

Okrem platu Ti ponúkame:
• rôznorodú prácu bez stereotypu v peknom prostredí kúpeľného mesta Pieštany (momentálne homeoffice)
• priestor pre tvorivosť a iniciatívu
• možnost aktívne sa podieľať na procesoch firmy
• prácu v priateľskom tíme v Top 3 IT Firme roka 2016
• možnosť odborného a osobnostného rastu
• možnosť práce na projekte aj na kontrakt (živnosť)

V prípade záujmu o túto pozíciu prosíme uchádzača o zaslanie životopisu (vo formáte doc, docx) s upresnením časovej dostupnosti na emailovú adresu: info@escapemotions.com.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú najviac spĺňať profil daného pracovného miesta. Ďakujeme za pochopenie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť PHP7, SQL, AJAX a JavaScript na pokročilej úrovni
• Skúsenosti s HTML5, CSS3, JQuery, ľubovoľný frontend framework (Vue, React, Angular, ...), XML, API tretích strán (platobné brány, webové appky) sú vítané.
• Výhodou je znalosť Codeignite, Laravel, Symphony alebo iného MVC frameworku.
• Prehľad o aktuálnych webových technológiách a štandardoch
• Orientácia v zdrojových súboroch
• Angličtina na pasívnej úrovni
• Schopnosť tímovej práce a flexibilita
• Aktívny prístup k práci a chuť učiť sa

Escape Motions je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom kreatívnych grafických aplikácií. Experimentujeme a hľadáme inovatívne riešenia v oblasti počítačovej grafiky a vizuálnych nástrojov pre umelcov a grafických dizajnérov. Naše aplikácie používajú renomované medzinárodné štúdiá ako Walt Disney, Lucas Arts, ILM, Sony Entertainment, Columbia Pictures. Získali sme viacero ocenení a nominácií - European IT Awards 2018, Hermes Awards Platinum Winner, IT Firma roka 2016.

www.escapemotions.com

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov