Specialista pro činnosti back office/ Back Office Specialist

Erste Group Shared Services, s.r.o.

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Národní třída 44, Hodonín, Česko
  • Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18 000 - 23 000 Kč/měsícIndividuální osobní ohodnocení na měsíční bázi.
  • Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplň Vaší práce?
• vyřizování různorodých požadavků v oblasti zpracování plateb a správy klientských dat pro členy skupiny Erste Group a rakouské Sparkasse banky, a to dle podmínek v požadované kvalitě a rychlosti,
• zpracování administrativních úkonů a reportů souvisejících s platebními transakcemi,
• orientace, zadávání a kontrola dat v interních systémech banky na PC,
• spolupráce s jinými odděleními a kolegy v rámci skupiny Erste Group,
• komunikace emailem nebo telefonicky v anglickém či německém jazyce s bankami a bankovními manažery,
• podílení se na zlepšování pracovních procesů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• 25 dnů dovolené, 5 dnů zdravotního volna,
• benefit možnost práce z Home Office,
• plně hrazené stravenky v hodnotě 115 Kč/den,
• příspěvek 6.000 Kč do Cafeterie,
• příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 2.400 Kč měsíčně,
• jazykové kurzy, odměna za doporučení kandidáta, ovocné dny.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomie, bankovnictví, platební styk

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - pokročilý
Komunikační schopnosti - pokročilý

Počet let praxe

0

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Budeme si rozumět, pokud:
• jste pečlivý/á, spolehlivý/á, máte analytické myšlení, schopnost samostatného úsudku a smysl pro detail,
• dokážete se orientovat na výsledek a umíte si poradit, i když jste pod tlakem,
• ovládáte anglický jazyk na úrovni min B1 – B2, německý jazyk výhodou,
• tým a dobrá nálada na pracovišti je pro vás prioritou, máte dobré komunikační schopnosti,
• rozumíte si s PC a MS office,
• jste absolventem střední školy nebo jste studentem/ absolventem VŠ.

Erste Group Shared Services (EGSS), s.r.o. byla založena v roce 2010 jako dceřiná společnost Erste Group Bank AG a České spořitelny, a.s.
EGSS zpracovává platební transakce a poskytuje služby v oblasti správy klientských dat, výhradně pro interní klienty v rámci finanční skupiny Erste Group.

The position is suitable also for applicants without knowledge of the Czech language. The required proficiency in English is at level B1.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců

Adresa společnosti

Národní třída 44
69501 Hodonín
Česká republika