Pridať inzerát

Brigádnik pre podporu manažérskeho reportingu

Erste Digital GmbH, o.z. Slovakia

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si študentom, ktorý sa dorozumie po anglicky, ovláda Excel a hľadá perspektívnu, dlhodobú brigádu? Ak Ťa okrem toho zaujíma IT alebo bankový svet, ERSTE DIGITAL je pre teba to pravé orechové.

Staň sa súčasťou medzinárodného HR tímu, ktorý má na starosti podporu všetkých IT oddelení. Zaučíme Ťa osobne, no pracovať môžeš neskôr aj z domu.

V Tvojej náplni práce bude:

- podpora kolegov pri spracúvaní veľkých dátových súborov v Exceli
- konsolidácia dát z rôznych zdrojov, interpretácia dát, tvorba reportov a zrozumiteľných prezentácií
- zabezpečenie vysokej kvality dát a ich profesionálnej prezentácie s dôrazom na detail

Čo Ti ponúkame my:

- možnosť nabrať cenné skúsenosti, či kontakty a pripraviť sa tak na budúce zamestnanie
- priateľských, ochotných a nápomocných kolegov, ktorí Ťa zaučia a všetko potrebné Ti vysvetlia
- home office
- finančné ohodnotenie závislé od úrovne tvojich zručností minimálne však 5 Eur/hod
- iné interné výhody

Pre veľké množstvo uchádzačov budú žiaľ kontaktované iba požiadavkam vyhovujúce osoby. Ďakujeme pekne za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Čo sa od Teba očakáva:

- status študenta VŠ, ktorý môže pracovať na Dohodu o brigádnickej práci študenta (20h/týždeň)
- pokročilá úroveň práce s MS balíkom (hlavne Excel a Power Point )
- schopnosť pracovať s veľkými dátovými súbormi v Exceli a vytvárať z nich zmysluplný reporting
- zodpovedný prístup k práci, dôraz na detail
- plynulá znalosť angličtiny (slovom aj písmom)

Shaping the Future of Banking is Digital.

Innovation, leading change, and disrupting the financial services industry has been a part of Erste Group’s DNA for 200 years. This has resulted in the Group becoming a digital banking success story with IT being an integral part of our customer service promise.

Our tech team at Erste Digital ensures successful delivery of innovative digital banking solutions across our banks within the CEE region. This powers our market-leading digital banking platform, George, with more than 6 million customers and provides the foundation for transformation and success into the digital era.
Our diverse, international team of over 50 nationalities is agile, creative, playful and committed in shaping the future of banking. We’re looking for great people to help us deliver this promise.

A dynamic IT community – Learning and doing, together.

Coding for scale, iterating and delivering market ready solutions as we aim to continuously improve the code-base is how we work together. Our tech specialists have their own area of focus with enough autonomy to discuss and review the technical requirements. We believe that having the freedom to create solutions can ultimately impact the financial lives of millions of customers.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Erste Group IT International GmbH, o. z. Slovakia
Tomášikova 64
831 04 Bratislava