Pridať inzerát

Referent/-ka, fakturant/-ka

ERPOS, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kamenná 23, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacPracovný pomer sa uzatvára na kratší pracovný čas - konečná mzda bude zodpovedať dohodnutému kratšiemu pracovnému času
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov
vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo
vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov k fakturácií
komunikovanie s odberateľmi, riešenie prípadných nezrovnalostí
komunikácia s účtovným odd. spoločnosti
vykonávanie ďalších administratívnych a operatívnych činností, ktoré súvisia s dohodnutým druhom práce podľa pokynov nadriadených
príprava a vybavovanie dokumentov na poštu
evidencia a archivácia dokladov

Pracovný pomer sa uzatvára na kratší pracovný čas - konečná mzda bude v zmysle § 49 ZP zodpovedať dohodnutému kratšiemu pracovnému času. Je možné pracovať na Dohodu o pracovnej činnosti - odmena zodpovedá dohodnutým odpracovaným hodinám, vypočíta sa pomerne k základnej mzde uvedenej v inzeráte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
KIS Informačný systém KODAS - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

finančná a ekonomická gramotnosť
samostatnosť
precíznosť

Stavebná spoločnosť

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov