Pridať inzerát

Transport Coordinator

ERFOLG s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Továrenská 6, Michalovce
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiacPrvé 3 mesiace v skúšobnej dobe (teda aj počas školiaceho procesu) hrubá mzda predstavuje 700 €. Po 3 mesiacoch sa základ navyšuje na 900 € v hrubom. V podobe prémií za odvedenú prácu si reálne dokážeš zarobiť od 1100-1200 € v hrubom, postupom času aj viac.
  • Termín nástupu: August/September 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná operatíva Transport Coordinatora spočíva najmä v efektívnom riešení požiadaviek našich klientov - teda prepráv v rámci Európy a v komunikácii s dopravcami aj v cudzom jazyku. Má na starosti celý proces od prijatia objednávky cez predaj a vyjednávanie o cene, poslanie objednávky dopravcovi, overovanie nakládok, vykládok a riešenie situácií s tým spojených. Pracuje s interným softwarom a databázami. Administratíva a kontrola aktuálnosti dokladov a certifikátov a zadávanie dát do systému.

• Možnosť práce z domu
• Partnerský model fungovania firmy - každý názor je vypočutý
• Mobilné pracovné prostredie – mobil + notebook
• Neobmedzený fitness v budove ERFOLGu
• Motivačný systém odmeňovania
• Transparentný kariérny rast
• Detský kútik a možnosť detského tábora počas prázdnin
• Využitie fun zóny v budove ERFOLG
• Vzdelávanie v oblasti logistiky
• Voda, káva zadarmo
• Deň voľna na narodeniny
• Náhradné voľno

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Španielsky jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• schopnosť pracovať v tíme, ale aj samostatne
• obchodný duch
• časová flexibilita, dostupnosť 24/7
• príjemné vystupovanie
• cieľavedomosť
• ochota vzdelávať sa a prijať politiku spoločnosti
• odolnosť voči stresu
• dobré organizačné schopnosti
• schopnosť promptne reagovať
• zodpovedný prístup k práci a k riešeniu vzniknutých situácií

Spoločnosť ERFOLG sa vypracovala za uplynulých 13 rokov medzi TOP medzinárodné špedície. S ročným obratom nad EUR 40 mil. sme stabilnou súčasťou v dodávateľskom reťazci európskeho formátu. So stabilným cashflow sa chceme posunúť na mapu celého sveta.
Našou víziou je ponúkať možnosti uplatnenia v regiónoch Slovenska. Aktuálne disponujeme dvoma pobočkami: Michalovce (Head office) a Prešov. Erfolg si spoločne zadefinoval Hodnoty, ktoré nás vystihujú a ktorých sa držíme:

DÔVERA
ÚCTA
SPOĽAHLIVOSŤ
TÍMOVOSŤ
UDRŽATEĽNOSŤ
TRANSPARENTNOSŤ

Ak cítiš príležitosť, pošli svoj životopis prostredníctvom kontaktného formulára alebo priamo na e-mailovú adresu praca@erfolg.sk
Tešíme sa na teba.
Každý môže byť úspešný.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Továrenská 6
071 01 Michalovce