Pridať inzerát

Raňajkový kuchár / kuchárka

ERB Hotel, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 2, Banská Štiavnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 680 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Novo otvárajúci Boutique Hotel ERB***** prijme do svojho zakladajúceho teamu raňajkového kuchára, ktorý prejde najprv zaučením a postupne prevezme sám zmenu.
Kuchyňa je nová, priestranná, vybavená novými, vynikajúcimi technológiami.

- príprava bufetových a la minute raňajok podľa presného zostavenia a pokynov šéfkuchára;
- zodpovednosť za výdaj čerstvých produktov počas raňajok;
- po ukončení raňajkového času stiahnutie raňajok a starostlivosť o suroviny;
- po raňajkách pomoc pri príprave surovín pre ďalší denný chod kuchyne;
- umývanie riadov, starostlivosť o čistotu kuchyne

Do všetkého nového kolegu zaučíme, príprava raňajok a ich zloženie má presný postup, ktorý je pod dohľadom šéfkuchára.

Nástupný plat na túto pozíciu je 680€ v hrubom - v závislosti, ako rýchlo sa zaučíte a prevezmete zmenu zdvíhame aj príjem, ktorý sa odvíja od skúsenosti uchádzača.
Variabilitu výšky mzdy smerom nahor ovplyvňuje výkon, kvalita práce, prístup a obrat, po skúšobnej dobe 30% prémie a iné benefity.

- stabilita – počas prvej, aj druhej vlny pandémie sme neprepustili žiadneho zamestnanca (do skupiny ERB spadá aj pivovar, pivovarská reštaurácia a divadlo, na ktoré sa vzťahovali pandemické reštrikcie).
- platový rast
- po skúšobnej dobe 30% prémie
- okrem fixného platu sú súčasťou aj odmeny a prémie
- preplácanie nadčasov, sviatkov a dovoleniek v zmysle zákona
- 13.ty plat
- stabilné pracovné miesto (nie len v rámci sezón)
- starostlivosť o pracovné oblečenie - pracovný odev zabezpečujeme my
- obedy v mieste výkonu práce vo výške 1€
- mesačné plánovanie zmien
- teambuildingy
- príspevky na pracovnú obuv
- naša kuchyňa je moderná, vybavená špičkovými strojmi - konvektomaty Rational, šoker, sous-vide, vákuovačka, frima, chladiace boxy

Uvedená pozícia je vzhľadom na pracovnú dobu obzvlášť výhodná pre ženy, ktoré majú malé deti a v poobedných hodinách sa im potrebujú venovať.
Pracovná doba je od: 6.00 do 14.30 – do pracovného týždňa spadajú aj víkendy, pričom dva dni sa robí a dva dni máte voľno.
Príklad pracovného týždňa:
pondelok, utorok – práca;
streda, štvrtok – voľno;
piatok, sobota – práca;
nedeľa, pondelok -voľno atď...

Uvedený nástupný plat v hrubom 680€ je v závislosti od skúsenosti uchádzača. Po skúšobnej dobe sú 30% prémie a odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Do výberového konania sa zapojíte zaslaním životopisu v slovenskom alebo anglickom jazyku na uvedený e-mail: a.sovcikova@hotelerb.sk po jeho posúdení Vás budeme kontaktovať ohľadom termínu stretnutia na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- pozornosť
- precíznosť (presnosť)
- spoľahlivosť

Spoločnosť ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o., začala v januári 2016 s výstavbou Boutique Hotela ERB*****, ktorej súčasťou je generálna rekonštrukcia tzv. Hellenbachovho domu, objektu zo 16. storočia susediaceho s budovou pivovaru. Boutique Hotel ERB***** so svojimi záhradami, reštauráciami a rozhľadňou rozšíri turisticky príťažlivý areál tvorený pivovarom, divadlom a synagógou a prispeje k ďalšiemu zvýšeniu atraktivity nádhernej Banskej Štiavnice. https://www.hotelerb.sk/