Pridať inzerát

Kuchár

ERB - Eduard Rada Breweries, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Novozámocká 2, Banská Štiavnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava a výdaj jedál a la Carte
Príprava obedov pre zamestnancov našej firmy
starostlivosť o suroviny
dodržiavanie hygienckých štandardov

Reštaurácia pivovaru ERB funguje 10 rokov a ponúka svojim hosťom a la Carte jedlá v historickom centre Banskej Štiavnice.
Návštevnosť nášho podniku každým rokom skokovo rastie a preto do teamu hľadáme ďalšieho kuchára, ktorý prejde najprv zaučením našimi kuchármi a postupne prevezme sám zmenu. Kuchyňu (ako aj skladovacie priestory) máme priestrannú, vybavenú modernými strojmi, pri spracovaní surovín využívame rôzne technologické postupy.
S kuchármi absolvujeme worshopy a školenia na Slovensku a v Čechách, čím do podniku prinášame nové nápady a možnosti spracovania a úpravy surovín a zabezpečujeme si tak profesijný rast.
Na pracovnej zmene pracuje od 3 do 6 osôb, podľa predikovanej návštevnosti reštaurácie. Kuchár má u nás na starosti prípravu surovín, varenie jedál a la Carte, udržiavanie čistoty kuchyne; vedenie pomocných kuchárov a pomocných síl; varenie obedov pre zamestnancov našej firmy (zamestnanecká strava). Na túto pracovnú pozíciu nevyžadujeme kuchársku kreativitu, samozrejme je ale veľmi vítaná.
HACCP podklady, objednávanie surovín, prebierku surovín, rozpis zmien a iné administratívne zaťaženie majú v kompetencii iní kolegovia.
Systém práce je nastavený na dva dni práce (od 9.00 do 21.00; piatky a soboty do 23.00; po zmene treba rátať plus 1 hodinu na upratanie pracovného prostredia) a dva dni voľna.
- Nástupný plat na túto pozíciu je 1200 € v hrubom - v závislosti, ako rýchlo sa zaučíte a prevezmete zmenu zdvíhame aj príjem, ktorý sa odvíja od skúsenosti uchádzača.

- platový rast
- okrem fixného sú súčasťou platu aj odmeny a prémie
- preplácanie nadčasov, sviatkov a dovoleniek
- 13.ty plat
- stabilné pracovné miesto (nie len v rámci sezón)
- starostlivosť o pracovné oblečenie
- obedy v mieste výkonu práce vo výške 1€
- mesačné plánovanie smien
- teambuildingy
- možnosť ubytovania na firemnom byte v blízkosti práce (10 minút pešo od reštaurácie)
- kurzy varenia v Pražskom kulinárskom inštitúte a Thuries Academy, Metro kulinárske kurzy, školenia v našej kuchyni externým šéfkuchárom
- príspevky na pracovnú obuv
- naša kuchyňa je moderná, vybavená špičkovými strojmi - konvektomaty Rational, šoker, sous-vide, vákuovačka, frima, chladiace boxy, odsávací strop v celej kuchyni, infra lampy na výdaji, podlahové kúrenie

Práca na tejto pozícii prebieha v cykloch dva dni práca, dva dni voľno. Naša kuchyňa pozostáva z varenia z čerstvých surovín od základu. Nevaríme denné menu, len jedlá a la Carte. Jedálny lístok sezónne obmieňame.
Momentálne budujeme vedľa pivovaru boutique hotel **** a teda je u nás dlhodobá perspektíva zamestnania a pracovného postupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý vie pracovať pod stresom, je pedantný a rád pracuje v kolektíve a pre ľudí.

ERB – Eduard Rada Breweries je stabilná rodinná spoločnosť prevádzkujúca exkluzívny produkčný Pivovar ERB s reštauráciou a divadlom v Banskej Štiavnici s ročnou produkciou piva 3500 hl. Odberateľmi pivovaru sú najkvalitnejšie hotelové a reštauračné zariadenia na Slovensku poskytujúce služby a servis na najvyššej úrovni.

Spoločnosť ERB – Eduard Rada Breweries, s.r.o., začala v januári 2016 s výstavbou Boutique Hotela ERB, ktorej súčasťou je generálna rekonštrukcia tzv. Hellenbachovho domu, objektu zo 16. storočia susediaceho s budovou pivovaru.
Súčasťou hotela s 26 izbami a apartmánmi bude podzemná garáž, wellness centrum s bazénom, brandy salón a tiež kongresová a reštauračná sála pre 140 hostí. Projekt zahŕňa aj úpravu rozsiahlej záhrady nad pivovarom a hotelom, kde sa bude nachádzať ďalšia hotelová reštaurácia s nádherným výhľadom na historické centrum Banskej Štiavnice. Túto novovytvorenú oddychovú a vyhliadkovú zónu zatraktívni banský výťah pre hotelových a reštauračných hostí.

Ďalšie informácie na www.pivovarerb.sk/hotel/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Novozámocká 2
96901 Banská Štiavnica