Pridať inzerát

IT Recruiter - aj bez praxe

eprovement s. r. o., organizačná zložka

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacPonúkaná mzda závisí od predchádzajúcich pracovných skúsenosti a jazykových znalostí kandidáta. Samozrejmosťou je možnosť kariérneho rastu a taktiež možnosť získať lepšie platové ohodnotenie.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Súčasťou Tvojej práce bude najmä:
- aktívne využívanie sociálnych sietí na vyhľadávanie a oslovovanie programátorov či IT špecialistov
(LinkedIn, Facebook, a podobne)
- evidencia a spracovanie nových projektov od našich klientov
- nábor kandidátov na rôzne IT pozície - samostatné vedenie pohovorov a zápisy z pohovorov
- udržiavanie dobrých vzťahov s potenciálnymi uchádzačmi
- budeš sa spolupodieľať na spustení našej novej platformy JOBRELA.com

- pracovať budeš v mladom priateľskom kolektíve - sedíme spolu v modernej kancelárii v Martine.
Neustále sa posúvame vpred, preto stále hľadáme nové posily do tímu.
- dostaneš firemný smartfón a notebook, ktorý môžeš využívať aj mimo práce
- v prípade potreby máš možnosť občas pracovať aj z domu
- ponúkame Ti možnosť sebarealizácie, osobného rozvoja a kariérneho rastu - vítame všetky nápady, nemusíš sa báť odprezentovať svoj názor
- taktiež môžeš využívať MultiSport kartu
- navyše k dovolenke máš ďalších 5 voľných platených dní - tzv. sick days

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu - dohodou

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za zaslanie životopisov, kontaktovať a pozývať na pohovor budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vybraných uchádzačov všetko postupne naučíme - nie je nevyhnutné mať prax.

Základom Tvojho úspechu sú výborné komunikačné schopnosti a chuť do práce.

Výhody:
- skúsenosti s prácou na pozícii Recruiter/ Náborový špecialista
- povedomie o IT technológiách a programovacích jazykoch
- znalosť angličtiny alebo nemčiny

Eprovement is a software designing company with experience in banking, telco and insurance helping companies to keep ahead with the latest in the Innovation space.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ivana Marčeková
E-mail: poslať životopis