Pridať inzerát

Asistent/ka v online klenotníctve

Eppi SK s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Hviezdoslavovo námestie 7, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 - 500 EUR/mesiac
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Akú pozíciu ponúkame?

Hľadáme part time posilu bratislavského tímu, ktorá bude pomáhať v oblasti kancelárskej starostlivosti a chodu pobočky ale i administrácie a predaja. Radi prijmeme do tímu nadšenca, ktorý sa zaujíma o oblasť šperkov a bude robiť prácu s radosťou.

Ide o prácu na čiastočný úväzok v našom showroome v centre Bratislavy s krásnym výhľadom na mesto. V ideálnom prípade by to bola pomoc niekoľkokrát týždenne na pár hodín alebo podľa dohody.

Čo všetko bude tvojou úlohou?
- Pomoc pri bežnej prevádzke pobočky - upratovanie showroomu, balenie objednávok pre klientov
- Základná komunikácia s klientmi pri vyzdvihnutí šperkov alebo v rámci vrátenia šperkov v showroome (napr. v prípade reklamácie alebo výmeny)
- Zabezpečenie potrebných nákupov a pochôdzok na pošte atď.
- Podľa schopností a časových možností pomoc s administratívou a inými čiastkovými úlohami podľa potreby

Informácie o výberovom konaní

Ako sa prihlásiť?

Pokiaľ ťa naša ponuka zaujala a veríš, že si tým správnym kandidátom, pošli nám svoje CV a pripoj odpovede na nasledujúce otázky. Pri vypracovaní odpovedí sa nenechaj ničím obmedzovať a neboj sa, že by odpovede boli príliš dlhé :)

1. Prečo by si s nami rád/rada pracoval/a a prečo by sme mali dať prednosť tebe pred ostatnými?
2. Čo by sa ti na našej pozícii najviac páčilo?
3. Máš skúsenosti s podobnými pozíciami? Podeľ sa o ne s nami.

S vybranými kandidátmi zabezpečíme online pohovor.

Budeme sa tešiť :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho presne hľadáme?

Hľadáme niekoho, komu nechýba nadšenie pre učenie sa veľkého množstva nových vecí, ale nevadí mu ani rutinná práca alebo upratovanie.

Očakávame od teba samostatnosť, môžeš ale samozrejme počítať nielen s podporou skúsenejšej kolegyne, ale aj s podporou tímu, ktorý je v našej hlavnej pražskej kancelárii.

Ideálny kandidát okrem toho spĺňa nasledujúce požiadavky:

- Spoľahlivosť a zodpovedný prístup
- Dobrý time management
- Dobré komunikačné zručnosti sú veľkou výhodou

Na tejto pozícii radi dáme šancu aj uchádzačom bez praxe alebo študentom, ktorí hľadajú privyrobenie popri štúdiu a nedostatok znalostí či skúseností nahradia svojim nadšením a motiváciou.

Eppi je klenotníctvo, ktoré predáva šperky inak. Máme mladý a nadšený tím, ktorý verí v svoj potenciál a v to, že je možné v šperkárskej oblasti podnikať svojím originálnym spôsobom a lepšie. Našou víziou je rozširovať na slovenskom a českom trhu novú skúsenosť s nakupovaním šperkov. Dôraz kladieme na kvalitu, transparentnosť, osobný kontakt so zákazníkom a vysoký štandard zákazníckych služieb.