Pridať inzerát

Asistentka predaja/Predavačka

EPL trading, s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievidza
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacUvedená výška mzdy brutto platí pri plnom úväzku, pri skrátenom úväzku sa vypočítava výška mzdy pomerne. V skúšobnej dobe je výška mzdy 750 EUR.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme malá rodinná firma a hľadáme kolegyňu na pozíciu Asistentka predaja/Predavačka do predajne hodiniek a šperkov v centre mesta Prievidza na plný alebo aj skrátený úväzok.

Hľadáme príjemného a pracovitého človeka s výbornými komunikačnými, prezentačnými a obchodnými schopnosťami, ktorý dokáže mať rád svoju prácu.

Do vašej náplne práce bude patriť:

- predaj a poradenstvo v oblasti šperkov a hodiniek
- preberanie a výdaj opráv a rýchloopráv
- evidencia a vybavovanie reklamácií
- starostlivosť o vzhľad predajne a vystaveného tovaru
- práca s pokladňou a počítačom
- starostlivosť o bezproblémový chod predajne

- osobné ohodnotenie podľa výkonnosti a iniciatívy
- koncoročná odmena vo výške 13. platu
- letná odmena
- stravné lístky preplatené v plnej výške
- zľavy na tovar
- zaškolenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- práca v príjemnom a čistom prostredí

Ak vás naša pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST, v ktorom uvediete prečo by ste chceli u nás pracovať, ako aj možný dátum vášho nástupu. Prosíme tiež uviesť či máte záujem o prácu na plný alebo skrátený úväzok.
Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať preto budeme len vybraných uchádzačov pozvaných na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodné skúsenosti sú veľkou výhodou ale nie podmienkou, radi vás zaškolíme.

Počet rokov praxe

2

Požadujeme:

- profesionálne a príjemné vystupovanie
- slušné a férové jednanie
- pozitívny prístup k všetkým typom zákazníkom a k svojej práci
- dobré komunikačné a obchodné schopnosti
- iniciatívu a chuť pracovať
- ochotu učiť sa

EPL trading, s.r.o.
Spoločnosť EPL trading pôsobí na slovenskom trhu od roku 1996. Za tento čas si vybudovala silnú pozíciu na miestnom trhu a patrí medzi najväčších predajcov značkových hodiniek a šperkov v okrese Prievidza. EPL trading sa zameriava na maloobchodnú činnosť.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov