Začni svoju kariéru s tými najlepšími ako Junior I&C Engineer :)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac(horná hranica nástupnej mzdy nie je ohraničená a bude závisieť od skúseností a schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka, aká sa len tak nevidí! Ak si ambiciózny, chceš sa kariérne posunúť míľovým krokom vpred a spolupracovať s jednou z najvýznamnejších spoločností, ktorá poskytuje inžinierske služby, systémové riešenia, projekty, softvérovú podporu a súvisiace služby pre jadrové elektrárne na celom svete, tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť :)

V pozícii junior inžiniera SKR budeš zodpovedný za podrobnú špecifikáciu funkcií a návrh aplikačného SW pre bezpečnostné systémy SKR aplikované v jadrových elektrárňach po celom svete.

Tvoje úlohy budú zamerané na:

• podrobnú špecifikáciu bezpečnostných funkcií systému na základe procesných požiadaviek, popisu návrhu systému a metodiky návrhu,
• návrh aplikačného SW s využitím vývojových nástrojov špecifických pre bezpečnostnú platformu.

A čo bude tvojou odmenou?

• vzrušujúce projekty a veľa príležitostí na osobný a profesionálny rast.
• budeš súčasťou dynamického tímu globálnej a vedúcej spoločnosti na trhu, ktorá bude vďačná za tvoju prácu a postará sa o rovnováhu tvojho pracovného a súkromného života,
• rôzne odborné školenia, príspevok na jazykové vzdelávanie, socializačné programy (teambuilding, vianočný večierok), program odporúčaní zamestnancov, bonus za nový prenájom, stravné lístky – plne preplatené spoločnosťou, bezplatné parkovanie a príležitostnú prácu z domu.

Dobré, že? Tak poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jednu z najvýznamnejších spoločností, ktorá poskytuje inžinierske služby, systémové riešenia, projekty, softvérovú podporu a súvisiace služby pre jadrové elektrárne na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automatizácia / Jadrová fyzika / Technológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Táto pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventských kandidátov alebo niekoho s krátkou odbornou praxou. Avšak, aký by si mal byť?

• mal by si mať inžiniersky titul so špecializáciou na jednu z nasledujúcich oblastí: automatizácia, jadrová fyzika / technológia,
• skúsenosti s návrhom systémov riadenia a kontroly na báze DCS/PLC budú pre teba výhodou,
• rovnako tak aj skúsenosti s projektovaním systémov SKR kritických z hľadiska bezpečnosti,
• a aj skúsenosti s programovaním (Python, C++, ..),
• používateľská znalosť MS Office vrátane MS Access,
• stredne pokročilá úroveň angličtiny B1, schopnosť komunikovať v medzinárodnom prostredí,
• schopnosť vypracovať nekomplexnú technickú dokumentáciu,
• schopnosť pracovať v tíme, dobrý tímový duch,
• dostupnosť na krátke služobné cesty (< 3 mesiace / rok).

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladislav Sochanič, PhD.
Tel.: +421918430134
E-mail: poslať životopis