Ukáž čo je v tebe a poď pracovať ako Senior Project Manager! (Bratislava)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiac(od 2 200€ a viac v závislosti od schopností a skúseností kandidáta - mzda rozdelená na 70% základná zložka a 30% variabilná zložka)
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Toto je výzva iba pre tých zdatných! Tvojou náplňou práce bude:

• komplexné zastrešenie prípravy a realizácie stavebných projektov,
• prevzatie a kontrola projektovej dokumentácie,
• riadenie a koordinovanie stavebných projektov,
• zodpovedanie za dodržiavanie schválených termínov,
• spolupracovanie so stavebnými projektantmi a dozorom stavby,
• kontrolovanie kvality vykonaných prác,
• účasť na obchodných stretnutiach ohľadne realizácie stavebných projektov,
• dohľad nad správnym ocenením projektu a spracovaním cenovej ponuky,
• zabezpečenie súladu realizovanej stavby s projektom,
• zodpovednosť za kontrolu dodržovanie kvality a harmonogramu vykonaných prác v súlade s projektovou dokumentáciou a zmlúv uzatvorených s dodávateľmi,
• kontrola a koordinácia subdodávateľov,
• samostatná príprava a kontrola zmlúv,
• samostatné tendrovanie dodávateľov,
• reporting – pravidelne informovanie vedenia spoločnosti o postupe stavebných prác,
• spolupracovanie pri preberaní stavebných diel.

Odmenou ti bude:

• silné zázemie úspešnej stavebnej spoločnosti, ktorá neustále expanduje,
• stabilnú prácu,
• služobný notebook, mobil,
• parkovacie miesto v mieste práce,
• motivujúce finančné ohodnotenie,
• odmeny pri pracovných jubileách,
• možnosť osobného a profesionálneho rozvoja,
• firemné teambuildingy (spoločenské a športové akcie),
• firemný deň zdravia,
• možnosť pravidelných športových aktivít prostredníctvom programu MultiSport,
• otvorenú a neformálnu firemnú kultúru,
• káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
• narodeninové a vianočné darčeky,

…a iné zamestnanecké benefity, ktoré potešia :)

Našim klientom je je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá zabezpečuje projektový manažment a kontroling, stavebný dozor, ako aj prípravu a realizáciu stavieb v oblasti pozemných, dopravných a inžinierskych projektov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo / Pozemné stavby

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Čo od teba očakávame? Okrem iného aj:

• skúsenosti s pozemnými stavbami nad 2 mil. EUR,
• znalosť stavebných a technických procesov,
• technické myslenie,
• organizačná schopnosť,
• dôslednosť, precíznosť, komunikatívnosť,
• vyjednávaciu schopnosť,
• samostatnosť a flexibilitu.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov