Pracovná ponuka, aká sa len tak nevidí Poď posunúť svoju kariéru vpred ako Senior Verification & Validation Engineer!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 700 EUR/mesiac(v závislosti od skúseností a schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci tejto pracovnej pozície budeš členom interného tímu V&V ako súčasť medzinárodného tímu V&V. Sekcia V&V má na starosti overovanie a validáciu softvéru a hardvéru bezpečnostných automatizačných systémov používaných v jadrovej elektrárni. Úlohou je kontrolovať technickú správnosť, úplnosť a konzistenciu dodávok projektu v súlade s predpismi požadovanými pre jadrové elektrárne na celom svete. Tvojou náplňou práce bude:

• overovanie technickej správnosti, úplnosti a konzistencie výstupov návrhu v akejkoľvek fáze projektu,
• príprava testovacích plánov a testovacích postupov (vývoj softvéru na automatizáciu testov a automatických testovacích skriptov),
• vypracovanie analýzy vplyvov zmien na konštrukčné zmeny v súvislosti so skúškami,
• vykonávanie testovacích simulácií (pomocou softvérových nástrojov a simulátorov), testovanie na testovacej šachte alebo počas fázy uvádzania do prevádzky v elektrárni,
• analýza a prezentácia výsledkov testov (vypracovanie protokolov o skúškach) a príspevkov k návrhom a fázovým previerkam,
• vykazovanie rozpočtu a dodržiavanie harmonogramu.

A čo bude tvojou odmenou?

• vzrušujúce projekty a veľa príležitostí na osobný a profesionálny rast.
• budeš súčasťou dynamického tímu globálnej a vedúcej spoločnosti na trhu, ktorá bude vďačná za tvoju prácu a postará sa o rovnováhu tvojho pracovného a súkromného života,
• rôzne odborné školenia, príspevok na jazykové vzdelávanie, socializačné programy (teambuilding, vianočný večierok), program odporúčaní zamestnancov, bonus za nový prenájom, stravné lístky – plne preplatené spoločnosťou, bezplatné parkovanie a príležitostnú prácu z domu.

Dobré, že? Tak poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jednu z najvýznamnejších spoločností, ktorá poskytuje inžinierske služby, systémové riešenia, projekty, softvérovú podporu a súvisiace služby pre jadrové elektrárne na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Počítačová veda / Elektrotechnika / Fyzika / Strojárstvo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Aký by si mal byť?

• mal by si mať vysokoškolské vzdelanie technického inžiniera (počítačová veda, elektrotechnika, fyzika alebo strojárstvo),
• mal by si mať plynulú technickú angličtinu,
• mal by si mať základné skúsenosti s Linuxom, používaním príkazového riadka a s programovaním (napríklad C/C ++, Python)
• znalosť prístrojových a riadiacich systémov je výhodou,
• minimálne 3 roky skúseností v oblasti testovania softvéru, systému súvisiaceho s bezpečnosťou alebo akéhokoľvek druhu simulácie,
• mal by si byť schopný vypracovávať technickú dokumentáciu v angličtine,
• skúsenosti s technickou kontrolou dokumentov budú pre teba výhodou.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov