Pracovná ponuka, aká sa len tak nevidí. Poď posunúť svoju kariéru vpred ako Safety I&C Design Engineer

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 - 2 300 EUR/mesiac(výsledná nástupná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci tejto pozície sa budeš podieľať na návrhu systémov bezpečnostnej inštrumentácie a riadenia (I&C) na nasadenie v jadrových elektrárňach po celom svete. Tvojou náplňou práce bude:

• vypracovávať špecifikácie systému I&C na základe požiadaviek klientov a medzinárodných / národných jadrových noriem,
• vypracovávať špecifikácie funkcií I & C na základe požiadaviek procesu,
• vývoj a dokumentácia aplikačného softvéru systému I&C,
• vyjasnenie otvorených bodov pomocou vedúceho dizajnu.

A čo bude tvojou odmenou?

• vzrušujúce projekty a veľa príležitostí na osobný a profesionálny rast.
• budeš súčasťou dynamického tímu globálnej a vedúcej spoločnosti na trhu, ktorá bude vďačná za tvoju prácu a postará sa o rovnováhu tvojho pracovného a súkromného života,
• rôzne odborné školenia, príspevok na jazykové vzdelávanie, socializačné programy (teambuilding, vianočný večierok), program odporúčaní zamestnancov, bonus za nový prenájom, stravné lístky – plne preplatené spoločnosťou, bezplatné parkovanie a príležitostnú prácu z domu.

Dobré, že? Tak poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta: jednu z najvýznamnejších spoločností, ktorá poskytuje inžinierske služby, systémové riešenia, projekty, softvérovú podporu a súvisiace služby pre jadrové elektrárne na celom svete.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika / Robotika / Automatizácia

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Aký by si mal byť?

• mal by si mať vysokoškolský titul v odbore automatizácia, informatika (prípadne ekvivalent)
• mal by si mať minimálne 2 roky skúseností s návrhom a implementáciou distribuovaných alebo PLC založených systémov kontroly a riadenia,
• skúsenosti s návrhom systémov I & C pre kritické odvetvia bezpečnosti (F&G, železnice, ..) sú výhodou,
• mal by si byť schopný zostaviť technickú dokumentáciu v anglickom jazyku,
• mal by si byť schopný komunikovať v medzinárodnom podnikateľskom prostredí (angličtina aspoň B1, nemčina, francúzština je výhodou),
• mal by si byť schopný integrovať sa a pracovať v tíme, učiť sa byť schopný zdieľať svoje znalosti,
• mal by si byť motivovaný rozvíjať sa a pokračovať aj v zložitých úlohách,
• mal by si mať analytická myseľ: schopnosť identifikovať, popísať a vyriešiť problémy,
• mal by si mať technická dôslednosť a dôraz na detaily,
• mal by si mať tendenciu kariérne a odborne rásť,
• vítaná je flexibilita pri krátkych pracovných cestách (do 2 týždňov, max. 20% / rok)

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov