Prijmeme Skladníkov/Pickerov do skladu s veselým spodným oblečením. Ubytovanie zabezpečené.

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiaczákladný plat: 900€/brutto výkonnostný, dochádzkový bonus–do 300€ (Kritéria, kvalita práce, 100% dochádzka, osobné hodnotenie +ďaľšie príplatky zo ZP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pickovanie/ príprava tovaru pre jeho ďalšiu expedíciu k zákazníkom,
V prípade VZV budete na odd. vykládka / nakládka
Práca s ručným skenerom a vyhľadávanie tovaru podľa inštrukcii v sklade
Kontrola kvality veselých produktov, hlásenie rôznych nedostatkov
Balenie a kompletovanie tovaru
Štandardná administratíva spojená s označením tovaru

zabezpečená doprava zo smerov Senec Mesto, Galanta
Smer Galanta - Sládkovičovo - Senec a späť
Ubytovanie zabezpečené na ubytovni v Senci a v Galante. Zamestnanec má ubytovanie ZADARMO.
7,5hodinové zmeny Ranná (06:00-14:00) Poobedná (14:00 – 22:00), od polovice októbra ajnočné zmeny (22:00 – 06:00)
Možnosť pracovať nadčasy, počas najvyššej sezóny Október – December sú doplánované aj občasne víkendové zmeny.
pravidelné zálohy
mzda načas

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za prejavený záujem .
V prípade záujmu je potrebné odoslať životopis .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Dôslednosť, zdatnosť, samostatnosť

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov