Si vodcovský typ? Chceš sa podieľať na príprave, tvorbe a ukončení rôznych zaujímavých IT projektov? Poď posúvať svoju kariéru ako projektový manažér!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 3 000 EUR/mesiac(výsledná mzda bude závisieť od skúsenosti kandidáta a formy spolupráce (TPP / Živnosť))
  • Termín nástupu: Dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoja náplň práce sa bude odvíjať podľa toho, v akej fáze sa daný projekt bude nachádzať. To znamená...

Pre-sales fáza
• aktívna účasť na prípravnej fáze projektu v spolupráci s obchodným oddelením,
• analýza, návrh a tvorba špecifikácie na základe požiadaviek zákazníka,
• príprava odhadu časového, finančného a realizačného plánu projektu,
• plánovanie projektu po finančnej, organizačnej i koncepčnej stránke,
• stavba pracovného tímu.

Analytická fáza
• tvorba detailnej analytickej dokumentácie (use cases, procesy, funkčné a nefunkčné požiadavky),
• spolupodieľanie sa na technickom návrhu riešenia spolu s techleadom / architektom,

Fáza realizácie projektu
• riadenie a koordinácia projektového teamu,
• plánovanie kapacít na projekte a priebežné sledovanie stavu plnenia úloh,
• komunikácia so zákazníkom v analytických a technických záležitostiach projektu,
• podpora interného teamu a dohľad v priebehu realizácie (vývoj, testovanie, nasadenie).

A čo bude tvojou odmenou?

• práca na veľkých a zaujímavých projektoch,
• možnosť práce s najmodernejšími technológiami na produkčných projektoch (Java/SpringBoot, Angular, Laravel, Elasticsearch, Kafka, Apache Spark,…),
• agilný team a zabehnuté CI/CD (GitLab, Jira, Confluence, Artifactory, …),
• medzinárodne a technologicky veľmi zaujímavé projekty,
• mladý, dynamický a priateľský kolektív,
• narodeninové voľno,
• flexibilný čas a homeoffice,
• finančný bonus v programe „odporuč svojho známeho“,
• pravidelné tímové akcie,
• osobnostný a profesionálny rast.

Dobré, že? :) Tak poď posunúť svoju kariéru míľovým krokom vpred k tým najlepším!

Našim klientom je inovatívna technologická spoločnosť poskytujúca inovatívne a progresívne IT riešenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT / Projektový manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Aký by si mal byť?

• analytik (mal by si mať analytické, koncepčné a kreatívne myslenie; znalosť techník a agilných metodík vývoja IT projektov; rozhľad v oblasti webových aplikácií a webových portálov; znalosť UML, ideálne so znalosťou Enterprise architect),
• manažér (komunikačné schopnosti, schopnosť argumentovať a presviedčať, prezentovať; schopnosť viesť a motivovať ľudí; schopnosť proaktívne navrhovať a vylepšovať riešenia pre zákazníka; snaha porozumieť podstate zákazníckeho biznisu a tak navrhovať riešenie; orientácia na klienta, podpora klienta v biznise využitím našich riešení; chuť neustále sa učiť nové technológie, doštudovať si rôzne integračné rozhrania; aktívny prístup k práci, chuť pracovať a byť pre veci zapálený) :)

Tvojou výhodou bude znalosť SQL a databázových systémov; znalosť programovacích jazykov (programujeme v PHP a Java); znalosť návrhových vzorov a ich praktické využitie.

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov