Pridať inzerát

Procesný manažér (finance background) s nemčinou

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košice
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 200 EUR/mesiacMzda bude zhodnotená na základe zručností a skúsenosti vybraného kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva úlohy súvisiace s príslušnými výrobnými procesmi. Koordinuje a riadi procesy podľa platných noriem s cieľom zvýšiť efektivitu činnosti služby a spokojnosť zákazníkov. Navrhuje a vytvára interné a externé správy súvisiace s procesným riadením. Pravidelne koordinuje a organizuje činnosti súvisiace so skupinou kolegov súvisiace s dennými úlohami alebo malými tímovými projektmi. Poskytuje aktívnu podporu na mieste, školenia a rozvojové aktivity pre ostatných kolegov. Identifikuje medzery a odchýlky v existujúcich procesoch/pokynoch a aktívne definuje a implementuje zlepšenia. Riadenie procesného riadenia v rámci jednotky alebo spoločnosti. Navrhovať a implementovať zmeny v procesoch alebo čiastkových procesoch podľa platných noriem a s cieľom zvýšiť efektivitu činnosti služby. Poskytuje poradenstvo v priradených procesoch. Pripravuje a kontroluje optimalizačné opatrenia súvisiace s procesmi a vykazovaním.

Manipulácia s internými procesmi pre finančný tím pre PU Public MCS PaaS, napr. Kontrola, overovanie a vykazovanie údajov týkajúcich sa fakturácie, fakturácie, obstarávania, interného účtovania, finančného plánovania v rámci oddelenia.

- Školenia a rozvojové príležitosti
- Možnosť práce na Home Office
- Príspevok na dôchodkové sporenie
- Príspevok na stravné lístky
- Dni dovolenky navyše
- Mladé a nadšené pracovné prostredie
- Týždne zdravia
- Športové aktivity
- Koučovanie pracovného života
- Lekári na pracovisku

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Skúsenosti:
Procesná organizácia a manažment kvality (3 roky praxe)
Obstarávanie – základy

Jazyky:
Angličtina – mierne pokročilý (B2) – výhodou
Nemčina – mierne pokročilý (B2) – podmienkou

IT technické znalosti:
Ovládanie PC / HW, SW /- Pokročilé
MS Office- pokročilé
SAP – základy

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov