Pracuj 4 dni v týždni ako Výrobný pracovník - Nitra (možnosť ubytovania, doprava z rôznych smerov zadarmo) mzda - 1100€

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 905 EUR/mesiacMzda: základ: trieda 1 - 905€ pracovník bez skúseností v automobilovom priemysle (nie je podmienkou prax) základ: trieda 2 - 935€ pracovník so skúsenosťami v automobilovom priemysle + mesačný bonus 0-15 % /za dochádzku, kvalitu, objem výroby/ + príplatky nočný, nadčas, víkend podľa Zákonníka práce Priemerná brutto mzda v rámci príplatkov 1136€ - 1173€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

- práca na výrobnej linke, podľa vysokých štandardov kvality a určených procesov.
Ak dokážete vykonávať zadané aj opakujúce sa úlohy dôsledne, byť dochvíľny/a a spoľahlivý/á a viete venovať pozornosť aj detailom

Práca v 2-zmennej prevádzke:
- 9:40 hodinové pracovné zmeny plus 40 min prestávka 4 dni v týždni /ranná 6:00 - 16:20, nočná 19:40 - 6:00/

Trasy zmluvnej dopravy:
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

Priama registrácia:

Mgr. M. Valentíny, PhD.
0908961969 - Náborová kancelária

Ponúkame:
- pracovná zmluva na plný úväzok, trvalý pracovný pomer
- ubytovanie zabezpečené
- DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou, v prípade individuálnej dopravy príspevok na dopravu 20€
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii
- moderné a technologicky inovatívne pracovné prostredie
- bezplatné právne poradenstvo
- stravné 5,30€ zamestnanec si hradí 1 Euro /v areáli jedáleň/ - dobíjanie kreditu na dochádzkovú kartu
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- prestávka počas zmeny: 40 min.
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov