Baví ťa obchod? Chceš preniknúť do sveta startupov a získať mentoring z rôznych oblastí? Tak poď k nám!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Práca z domu
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 EUR/hod.(mzda odzrkadľuje predpokladaný (očakávaný) minimálny výsledok úspešných obchodov)
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: internship, stáž

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako už názov napovedá, tvojou hlavnou úlohou bude pomôcť nášmu klientovi ďalej budovať a zveľaďovať ich obchodné aktivity. Stále sa posúvajú vpred, práce je veľa a oni hľadajú mladého ambiciózneho človeka, ktorého by vzali medzi seba.

O koho ide? O inovatívno-technologický startup, ale aj rodinu :) Ide o tím mladých ľudí, ktorí sa snažia dosiahnuť veľké ciele. Chodia spolu na pivo, drinky, výlety, hrajú spolu PS (väčšina ich brainstormingov sa odohráva práve pri tejto konzole) atď.

Čo by bolo tvojou náplňou práce?
• starostlivosť o klientov,
• zveľaďovanie CRM,
• oslovovanie potenciálnych klientov a prezentácia riešení,
• podieľať sa svojim názorom na obchodnom smerovaní spoločnosti - u nás má každý právo vyjadriť svoj názor,
• 90% tvojej práce bude z domu (calls, e-mails a podobne), ale možno by si mohol sem tam aj niekam vycestovať a dať si s klientom osobné stretnutie pri pive, či káve ;) ,

...a ak sa ti bude dariť, neskôr aj riadiť vlastný tím ľudí :)

Toto je ponuka stáže, takže nehľadáme ostrieľaného senior salesáka. Hľadáme mladého, ambiciózneho človeka, ktorého baví obchod a chce preniknúť do sveta startupov. A čo za to získaš?
• napriek tomu, že ide o neplatenú stáž, z každého uzavretého obchodu budeš mať svoj podiel (10%),
• získaš aktívny mentoring a neustálu podporu nie len od svojich kolegov, ale aj priamo od vedenia spoločnosti a to z rôznych oblastí (napr. financie, projektový manažment, personálny manažment, procesný manažment, startup development, leadership, time management...),
• kolegovia ťa dostanú k zaujímavým ľuďom z cechu,
• nových kamarátov, s ktorými budeš môcť vybehnúť na pivo, do zahraničia či na párty :)

...a čo je najlepšie, v prípade, že ukážeš čo v tebe je v dostatočnej miere, dostaneš možnosť stať sa stálou súčasťou spoločnosti a podieľať sa na jej rozmachu vo všetkých smeroch :)

Ide o unikátnu a časovo obmedzenú ponuku, takže ak sa chceš popri škole stať súčasťou zaujímavého vzdelávacieho / business projektu a získať vďaka tomu neoceniteľné skúsenosti, neváhaj a pošli svoj životopis a motivačný list, kde nám napíš, prečo by náš klient mal zveriť svoju dôveru práve do teba :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov