Pridať inzerát

Operátor/ka na 2 zmeny D,P, od PO-PIA v Nitre s ubytovaním

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,76 EUR/hod.Mzda: - 4,76,- E / hodina ... základný plat 751 € brutto + dochádzková prémia 110€ + výkonnostný bonus do výšky 55€ - celková mzda do výšky 916,- €. Po skúšobnej dobe plat až do výšky 970,-€

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S nástupom do TPP príjmeme šikovných montážných operátorov / muži ženy,páry, na výrobu LCD televízorov. Ide o prácu na 2 zmeny od PO-PIA / ranná poobedná zmena..
Náplň práce:
OPERÁTOR LCD TELEVÍZOROV
- obsluha automatizovanej pracovnej linky
- práca vhodná pre mužov aj ženy
-skrutkovanie, balenie, lepenie, montáž

OPERÁTOR SKLADU
-zásobovanie výrobných liniek súčiastkami a materiálom
- manipulácia s tovarom v skladoch, nakladanie komponentov na výrobnú linku podľa protokolu, príprava komponentov na výrobnej linke podľa pravidiel a inštrukcií

- stravné v hodnote 3,83,- formou stravovacej karty
- možnosť záloh každý týždeň
- zmluvná doprava z okolia alebo lokálne MHD spoje, ak ste z Nitry alebo bývate v Nitre na ubytovni
- ubytovanie 1,20 € / noc
- doprava z ubytovne do práce a naspäť – zabezpečená /mesačník cca 20€/

DOPRAVA:
Linka ZM 1: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

V prípade záujmu o danú pozíciu je potrebné odoslať životopis prípadne nás kontaktovať na t.č-0917465632 alebo bezpl. linke 0800500522

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov