Pridať inzerát

PLC inžinier (údržbár automatizácie)

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac+ mesačný variabilný bonus, ktorý je naviazaný na ciele firmy (nie individuálne ciele) až do výšky 13% (to môže predstavovať cca do 200 Eur pri plnej výške bonusu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požiadavky:
- elektrotechnické vzdelanie, vyhláška 508/2009 Z.z. §22 a viac
- praktické skúsenosti so SIMATIC S7 (mal by mať absolvovaný kurz SERV-1,2 prípadne SERV3)
- technické zmýšľanie, proaktívny
- oprávnenie na VZV, žeriav, plošiny - výhodou
- základné znalosti z hydrauliky, pneumatiky, mechaniky - výhodou
- anglický jazyk - A1
- MS Office - mierne pokročilý

Popis pracovných úloh:
- korektívna oprava a preventívna kontrola elektrických, mechanických, pneumatických a hydraulických častí strojov a zariadení
- riešenie a odstraňovanie porúch v riadiacom programe strojov a zariadení
- úprava programov s cieľom zlepšenia riadiaceho systému stroja

6 centov/km príspevok na cestovné
13.ty plat
2% z hrubej mzdy príspevok na 3.dôchodkový pilier
5,20 Eur stravná jednotka/deň

- kompenzácia cca 70% nákladov na cestovanie (6 centov/km príspevok na cestovné)
- 13.ty plat
- 2% z hrubej mzdy príspevok na 3.dôchodkový pilier (po skúšobnej dobe)
- kredit na stravovaciu kartu vo výške 5,20 euro, resp. finančný príspevok vo výške 3,50 euro

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- práca na 3 zmeny, ochota pracovať nadčasy
- flexibilita v prípade požiadaviek manažéra údržby

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov