Práca v sklade ! Pridaj sa k nám ako vodič VZV alebo vodič CXT /elektrický ťahač - vláčik/, ubytovanie zadarmo *nástupný bonus 100 EURO*

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 957 EUR/mesiaccca 1200,- brutto mesačne - základ 957,-€ + hodnotenia (osobné do 190,-€, nadčas 25% z priem. mzdy, príplatok - nočný, poobedný, víkendový podľa Zákonníka práce + dochádzkový bonus 50€ )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

skladovanie a preprava komponentov pre výrobu v automobilovom priemysle, zásobovanie výrobnej linky

video k pracovnej pozícii:

zaškolenie,
ubytovanie (ubytovňa) - UBYTOVANIE ZADARMO /iba poplatok mestu cca 52 Euro mesačne/
stravné - formou kreditu na stravovacej karte Edenred
pracovný odev a obuv,
týždenné zálohy,
Bezúročné mikropozičky,
bezplatné právne poradenstvo...

!!! Vieme zabezpečiť aj školenie na VZV/CXT v našom školiacom stredisku !!!

Informácie o výberovom konaní

Pohovor každý štvrtok
3-zmenná prevádzka
Miesto výkonu práce: areál Volkswagen, Bratislava, Devínska Nová Ves!

Zvozová doprava v rámci Slovenska 2 smermi :

1/ Košice, Prešov, Levoča, Poprad, Liptovský Mikuláš, Ružomberok , Vrútky, Žilina, Trnava, Bratislava

2/ Košice, Rožňava, R. Sobota, Lučenec, Zvolen, Nitra, Trnava , Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

0

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov