Si špecialista v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP? Tak hľadáme práve teba!

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Plavecký Štvrtok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 - 2 400 EUR/mesiac(výsledná mzda závisí od seniority a skúseností kandidáta)
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme podkutého špecialistu/špecialistku, prípadne metodika, pre procesnú bezpečnosť. Ak vieš analyzovať problémy a navrhovať efektívne riešenia a dokážeš metodicky usmerňovať a riadiť riziká v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP tak si na správnom mieste. A ak dokonca prijímaš výzvu rôznych technických zadaní a chceš doplniť fungujúci tím, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis :)

Aký by si mal byť?

• riadiaci typ (budeš riadiť riziká v oblasti procesnej bezpečnosti a BOZP),
• tak trochu kontrolór (budeš kontrolovať pracoviská a vykonávať rizikové analýzy, identifikovať nebezpečenstvá a navrhovať opatrenia, ktoré následne aj vyhodnotíš),
• a aj vyšetrovateľ (budeš vyšetrovať incidenty (Root Cause Analysis) a implementovať opatrenia).

Okrem toho budeš zodpovedať za prevencie pred ZPH, proces riadenia zmien (MoC) a spoluprácu so zahraničnými prevádzkami.

A aké sú ďalšie benefity, ktoré môžeš získať? No tých je neúrekom:

• motivujúce finančné ohodnotenie (fixná zložka a variabilná zložka, ročné odmeny v
závislosti od splnenia cieľov spoločnosti),
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, dopravu do zamestnania a regeneráciu pracovnej sily,
• sociálne výpomoci,
• príspevok pri narodení dieťaťa či dlhodobej práceneschopnosti,
• zamestnanecké pôžičky,
• príspevky na materské školy/školy,
• školné pre deti zamestnancov,
• flexibilný pracovný čas,
• možnosť práce z domu - "Home office",
• platené dni voľna pri chorobe/zdravotnej indispozícii, tzv. „Sick days“,
• príjemné a tvorivé pracovné prostredie,
• možnosť ďalšieho profesijného rastu a sebarealizácie,
• kvalitný vzdelávací program,
• zázemie stabilnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou,
• zaujímavé športové a kultúrne aktivity pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov a nejaké tie ďalšie.

Dobré, nie? :)

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v energetickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (BOZP, procesný / chemický inžinier)

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Hľadáme človeka, ktorý túto pracovnú pozíciu "povznesie" na vyššiu úroveň a poskytne nový pohľad na problematiku. Preto je nutné, aby si bol v procesnej bezpečnosti a BOZP naozaj profík s relevantnými skúsenosťami.

Samozrejmosťou sú:

• znalosť legislatívnych predpisov v oblasti HSE (prioritne bezpečnosť),
• skúsenosti v oblasti procesnej bezpečnosti,
• znalosti v sektore oil&gas sú výhodou,
• proaktívne riešenie, zmysel pre detail, systematickosť,
• usilovnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, komunikatívnosť,
• ochota cestovať.

Ak hľadáš výzvu, silnú a stabilnú spoločnosť, kde môžeš realizovať svoje nápady a prinášať vlastné riešenia, neváhaj a pošli nám svoj životopis :)

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladislav Sochanič, PhD.
Tel.: +421918430134
E-mail: poslať životopis