Prijmeme operátorov/ky výroby do automobilky v Nitre, doprava zadarmo, stravné lístky 5,30 eur, 2 zmenná prevádzka

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 905 EUR/mesiac+ mesačný bonus 0-15 % na základe 3 kritérií /dochádzka - 10%, kvalita 2,5%, objem výroby 2,5%/ + príplatky nadčas, víkend podľa Zákonníka práce + stravná jednotka 5,30 € Priemerná brutto mzda sa pohybuje: 1136€ - 1173€
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na výrobnej linke v prestížnej automobilovej spoločnosti
- budete zaradený na úsek - montáž, karosáreň, lakovňa
- prax v automobilovom priemysle nie je podmienka /zaškolia Vás
- 2 zmenná prevádzka ( od pondelka do piatku) alebo 10,5 hod zmenovosť - práca 4 dni do týždňa
Ubytovanie 1 mesiac ZADARMO
druhý mesiac zrážka 50 eur, tretí mesiac 75 eur, od štvrtého mesiaca 100,- eur

Viac informácií
+421 915 663 240 alebo bezplatná infolinka 0800 500 202

DOPRAVA do/z práce ZADARMO zmluvnou dopravou
- Linka: Nitra
- Linka: Trnava - Nitra
- Linka: Piešťany - Hlohovec - Nitra
- Linka: Partizánske - Topoľčany - Nitra
- Linka: Hronský Beňadik - Zlaté Moravce - Nitra
- Linka: Levice - Vráble - Nitra
- Linka: Horné Saliby - Šaľa - Nitra
- Linka: Nové Zámky - Šurany - Nitra
- Linka: Galanta - Nitra

- pracovná zmluva (plný úväzok)
- stravné v hodnote 5,30 - €, formou stravovacej karty
- možnosť záloh po 1. odpracovanom týždni
- bezplatné právne poradenstvo
- bezúročné mikropôžičky
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- celodenná starostlivosť koordinátora

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

fyzická práca
prax vo výrobe výodou, nie je podmienka

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Galčíková
Tel.: +421915663240
E-mail: poslať životopis