Montážny pracovník v automobilovom priemysle s ubytovaním . Nástup možný ihneď

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 935 EUR/mesiac+príplatky zo ZP.priemerná čistá mzda cca 900,- €
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zamestnáme šikovných ľudí do automobilového priemyslu v Nitre aj bez skúseností na pozíciu VÝROBNÝ PRACOVNÍK / OPERÁTOR/-KA VÝROBY. . V „Tréningovej akadémii“ spoločne zistíme, pre ktorú oblasť výroby máte tie najlepšie predpoklady a
zabezpečíme vám potrebné školenia.Pracuje sa na 3 zmeny.

Doprava je zabezpečená pre zamestnancov ZDARMA.
Zamestnanci majú nárok na stravný lístok vo výške 3,83€.
Ubytovanie:
zrážky za ubytovanie: prvý mesiac 0€, druhý mesiac 50€, tretí mesiac 75€ a od štvrtého mesiaca 100€
- po 3 mesiacoch možnosť prestupu do kmeňového stavu,
- pracovná zmluva (plný úväzok),
-mzda načas
- možnosť záloh - každý týždeň,
- zabezpečená autobusová doprava/ v prípade vlastnej dopravy príspevok 20Eur,
- intenzívne zaškolenie k pracovnej pozícii,
- bezplatné právne poradenstvo,
- bezúročné mikropôžičky,
- pracovné oblečenie, obuv zabezpečené
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov,
- celodenná starostlivosť koordinátora,
- stabilná práca,
- možnosť vzdelávania, školení aj kariérneho rastu.

Ďakujeme za prejavený záujem. K posúdeniu Vášho nástupu je potrebné ,aby ste nám zaslali aktuálny životopis.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2021 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

manuálna zručnosť ,logické myslenie

Skupina EUROPERSONAL s viac ako 1500 zamestnancami je dynamickým, flexibilným a predovšetkým stabilným poskytovateľom služieb v oblasti personálneho leasingu a ľudských zdrojov, kde má dlhoročné skúsenosti na slovenskom aj zahraničnom pracovnom trhu. Patríme medzi lídrov personálneho leasingu v oblasti automobilového priemyslu, logistických služieb a v neposlednom rade aj v rámci elektrotechnického priemyslu. Spoločnosť bola založená v roku 2006 a je držiteľom ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Mlynské Nivy 70
821 05 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ingrid Filčáková
Tel.: +421917465632 , 0800500522
E-mail: poslať životopis