Operátor výroby - LCD televízorov v Nitre - práca na 2 zmeny Nástupný bonus 100e netto

ePersonal s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 786 - 966 EUR/mesiacZákladný plat 786€ + dochádzkový bonus 125€ + výkonnostný bonus 55€ Po odpracovaní 3 mesiacoch: základný plat 864€ + dochádzkový bonus 125€ + výkonnostný bonus 55€
  • Termín nástupu: Jún

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operátor výroby - nenáročná práca v stoji v klimatizovaných priestoroch
- práca na 2 zmeny
(ranná 6:00 - 14:00 a poobedná zmena od 14:00 - 22:00)
- skrutkovanie, balenie, lepenie, montáž

- Zabezpečená doprava z okolia alebo príspevok na dopravu

Linka ZM: Zlaté Moravce - Neverice - Žirany - Nitra
Linka NR 1: Dechtice - J. Bohunice - Madunice - Leopoldov - Nitra
Linka NR 2: Trnava - Modranka - Nitra
Linka NR 3: Trakovice - Bučany - Vlčkovce - Lehota - Nitra
Linka NR 6: Trstice - Šaľa - Močenok - Cabaj-Čápor - Nitra
Linka NR 3 F: Trnava (Družba) - Nitra
Linka NR 2 flexi: Trnava - Sereď - Nitra

- práca na trvalý pracovný pomer
_ nástupný bonus 100e netto po Odpracovaní 3 mesiacov
- možnosť zálohy 50€/týždeň (po 5tich odpracovaných dňoch)
- zabezpečená doprava z okolia alebo príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Popredná spoločnosť v oblasti Elektrotechnického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť
- dobrý zrak
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav - práca v stoji

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov