Pridať inzerát

Vodič VZV - práca na 1zmenu s ubytovaním a dopravou zadarmo

ePersonal s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Galanta
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 670 - 960 EUR/mesiac+ ďalšie bonusy: doprava a ubytovanie ZADARMO! + Dochádzkový bonus 60€ + Výkonnostný bonus 60€ + Pozičný bonus 170€ + 13ty a 14ty plat
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nutný platný preukaz na VZV

- nakladanie hotových výrobkov (TV)
- práca sa vykovaná na elektrických vozíkoch, alebo s vozíkmi so spaľovacím motorom

- Zabezpečenie ubytovania a dopravy ZADARMO
- Dochádzkový bonus 60 €/mesiac
- Výkonnostný bonus 60€/mesiac
- Pozičný bonus 170€/mesiac
- Možnosť poberania záloh na týždennej báze do výšky 50€
- Zaujímavé mesačné súťaže pre zamestnancov
- možnosť ďalších finančných bonusov pri splnení podmienok
- Stravný lístok v hodnote 4,50€ so zrážkou zamestnanca len 0,30€
- Seriózny prístup

Doprava zabezpečená zo smerov:
Trnava
Hlohovec
Komárno
Tvrdošovce
Komárno
Veľké Úľany
Veľký Meder
a z mnoho ďalších miest

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Vysokozdvižný vozík (VZV) - Úplný začiatočník

Prax na pozícii/v oblasti

výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz VZV min. W1
- dobrý zrak
- pracovitosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov