Pridať inzerát

Vodič MKD

ePersonal s.r.o.

  • Miesto práce: Slovensko, Švajčiarsko, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 2 200 EUR/mesiacmzda od 70 €/deň Konečná mzda sa skladá zo základnej zložky mzdy, príplatkov podľa zákona za prácu cez víkend, sviatky a v noci, osobného ohodnotenia a cestovných náhrad. Uvedená základná mzda je kalkulovaná pre 20 odpracovaných dní.
  • Termín nástupu: 1.8.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie prepráv začínajúcich a končiacich na Slovensku. Nejedná sa o turnusy, maximálna dĺžka pracovnej cesty 6 dní. Jazdí sa prevažne do Švajčiarsko prípadne Nemecko

V prípade ak vás naša ponuka zaujala zašlite nám váš životopis na klimant.epersonal@gmail.com, alebo na tel. 0905 591 722

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Vodičský preukaz

A, B, C, D, E, T

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič

Počet rokov praxe

5

Požiadavky :Zodpovednosť, samostatnosť flexibilita, spoľahlivosť, časová flexibilita, zmysel pre udržiavanie čistoty vozidla.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Zátišie 10
831 03 Bratislava