Pridať inzerát

R&D manažér - research and development

ENVEA, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacplatové podmienky závisia od pracovných skúseností + mimoriadna odmena za úspešne dokončený a odovzdaný projekt
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci našej expanzie hľadáme manažéra s programátorskými skúsenosťami pre oddelenie R&D, ktorý manažérsky zastreší IT náš vývoj.

Pozrite si video o našom prístupe ku kolegom:

Čo je naše poslanie:
- digitalizujeme stavebníctvo, sme architektonicko - technologická spoločnosť, ktorá vyvíja vlastné aplikácie pre projektovanie a návrh stavieb

Náplň práce:
- vývoj a implementácia umelej inteligencie
- rýchle pochopenie problému a nachádzanie systémových riešení
- vypracovanie zadaní pre programátorov v spolupráci s vedúcimi divízií
- tendrovanie IT dodávateľov
- dohľad nad programovaním, pripomienkovanie a preberanie diela
- testovanie a preberanie diela
- riešenie reklamácií
- znalosť programovanie v jazyku Python, C++ a prehľad v ostatných -programovacích jazykoch
- vášeň pre VR - unreal engine

- softvérové a hardvérové vybavenie je samozrejmosťou
- auto na pobočke k dispozícií
- odmena za úspešne vedený projekt
- odmena za odporúčanie nového kolegu
- príspevok pri narodení dieťaťa
- teambuilding, firemné raňajky, vianočný večierok
- školenia v rámci firemného vzdelávania na rozvoj soft zručností
- pravidelná práca na atraktívnych, väčších projektoch
- káva na pracovisku zdarma :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý
C++ - Základy
Unreal Engine - Základy
Manažérske schopnosti - Pokročilý
Autodesk Revit - Základy

Počet rokov praxe

2

- prax v programovaní
- skúsenosti s riadením a IT projektov
- záujem o stavebníctvo
- vysoká miera samostatnosti
- rozhodovanie a schopnosť riešiť špecifické situácie

Tvoríme priestor. Sme architekti a generálni projektanti s internými profesiami. BIM je pre nás životne dôležitý.
Neustále pracujeme na rozširovaní nášho špecializovaného tímu.

Videá o nás:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov