Pridať inzerát

Elektromechanik

Enseco, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mochovce, Kalná nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 700 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si šikovný elektrotechnik so záujmom o návrhy a projekciu v oblasti elektrotechniky? Zaujímajú Ťa nové trendy v oblasti elektrotechniky? Hľadáme novú posilu do nášho tímu špecialistov v oblasti energetiky, najmä jadrovej energetiky.

Ponúkame možnosť pracovať na zaujímavých projektoch, ktoré Ti poskytnú priestor na odborný rast.

Tvojou pracovnou náplňou bude najmä:
Návrh riešení a tvorba projektovej dokumentácie elektroinštalácie,
Montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami
Zapájanie elektrorozvádzačov podľa príslušnej normy a technickej dokumentácie- Testovanie a údržba implementovaných strojov a zariadení
Identifikácia jednoduchých porúch a ich odstraňovanie
Realizácia servisných zásahov

Variabilná odmena do výšky 20% zo základného platu
Ročná odmena
Odmeny zo sociálneho fondu
Možnosti osobného rozvoja
Odborné školenia sú samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár / Elektrotechnik

Počet rokov praxe

2

§22 - podmienkou
Skúsenosti v oblasti projekcie elektrotechniky
Znalosti v oblasti merania a regulácie výhodou;
Proaktívny a pozitívny prístup k práci;
Schopnosť rýchlo sa učiť a aplikovať nové vedomosti v praxi;
Samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť;
Časová flexibilita, vysoké pracovné nasadenie.

Spoločnost ENSECO, a.s. je stabilným a konkurencieschopným dodávateľom inžinierskych služieb v oblasti energetiky, najmä jadrovej energetiky. Zaoberáme sa realizáciou komplexných technologických riešení od spracovania projektu až po uvedenie do prevádzky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov