Pridať inzerát

Elektrikár

Enseco, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mochovce, Kalná nad Hronom
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacTPP - od 1.000Eur + Variabilná zložka mzdy / štvrťročne 20% Živnosť od 11 Eur/ hodina 1.000Eur / 11Eur je minimálna úroveň ponúkaného platového ohodnotenia, skutočná výška bude reflektovať skúsenosti a odbornosť kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vypracovávanie technologické postupov, plánov kontrol, programov skúšok pre etapu montáže a uvádzania do prevádzky pre pridelenú zákazku.
Realizácia skúšok v etape výroby, montáže, uvádzania do prevádzky podľa plánu kontrol a skúšok, vypracovávanie protokolov, dokumentácie DSV.
Zodpovednosť za dodržiavanie predpisov vyplývajúcich z vykonávanej práce vrátane interných predpisov.
Výkon elektromontážnych prác na zariadeniach VN a NN v rozsahu svojej kvalifikácie
Výkon prác vo výškach na zariadeniach VN, NN
Zabezpečovanie technických parametrov stavby určených projektom, platnými normami a predpismi

Stravné dotované zamestnávateľom, zamestnanec si platí 0,3 eur/obed
Vzdelávanie
Príspevok na kultúrne a športové podujatia
Odmena pri pracovných a životných výročiach a pri narodení dieťaťa
Sociálny príspevok v mimoriadnych životných situáciách

Informácie o výberovom konaní

Aktívna aspoň 3 ročná skúsenosť
Znalosť základných noriem a legislatívy v oblasti energetiky, vyhl. 508/2009 (min. §22),
Skúsenosti so samostatným riešením odborných problémov
Zručnosť aplikovať teoretické vedomosti do praxe
Znalosť SKR a elektro systémov elektrární výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Elektrikár / Elektrotechnik

Počet rokov praxe

3

Technické myslenie
Zodpovednosť
Spoľahlivosť
Precíznosť
Samostatnosť

Spoločnost ENSECO, a.s. je stabilným a konkurencieschopným dodávateľom inžinierskych služieb v oblasti energetiky, najmä jadrovej energetiky. Zaoberáme sa realizáciou komplexných technologických riešení od spracovania projektu až po uvedenie do prevádzky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov