Pridať inzerát

Junior Test inžinier

Enics Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 1100 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Kontroluje stav testovacích zariadení, ich prevádzku, nastavenie a navrhuje postupy a procesy pre dlhodobé udržanie prevádzky-schopného stavu a kvality testovacieho procesu.
  • Analyzuje a vyhodnocuje FPY, chybovosť zverených testovacích zariadení
  • Pomáha test inžinierovi zavádzať nové výrobky a zariadenia do testovacieho procesu a spolupracuje s projektovým resp. tímom pre zákazníka, ktorý tento proces riadi.
  • Vytvára a riadi pracovné inštrukcie pre testovacie zariadenia.
  • Zúčastňuje sa mítingov a rieši úlohy z nich vyplývajúce.
  • Spolupracuje s ostatnými oddeleniami (inžiniering, kvalita, plánovanie, Lean, IT...) na riešení problémov vo výrobe a navrhuje nápravné opatrenia.
  • Eviduje testovacie zariadenia podľa interných postupov.
  • Vytvára, zabezpečuje a eviduje prípravky potrebné pre testovací proces.
  • Podieľa sa spolu s ostatnými oddeleniami na kontrole plnenia základných BOZP požiadaviek.

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročné prehodnotenie platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ , SŠ elektrotechnický priemysel

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Záľuba v elektrotechnike/IT
  • Vyhl. MPSV a R č. 508/2009 Z.z. 22
  • ANJ – pokročilý
  • MS Office – pokročilý
  • Ovládanie aspoň 1 programovacieho jazyka
  • Technické/logické myslenie
  • Čítanie technickej dokumentácie a elektrotechnických schém
  • Zodpovedný, flexibilný, komunikatívny

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov