Pridať inzerát

Hlavný plánovač

Enics Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčianska 19, 018 51 Nová Dubnica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacPonúkame základnú mzdu minimálne 1400 Eur brutto (v závislosti od skúseností kandidáta). Vaša mzda však nemôže byť jednostranným rozhodnutím, preto sa s Vami radi porozprávame.
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečovanie všetkých potrebných analýz pre oddelenie logistiky a oddelenia komunikácie so zákazníkmi
  • Podpora oddelenia nákupu pri interných projektoch
  • Preverovanie materiálovej dostupnosti podľa zmenených požiadaviek jednotlivých zákazníkov v sériovej fáze výroby
  • Monitorovanie a analyzovanie nadbytočných a nepotrebných zásob, aktívna práca a spolupráca na ich eliminovaní
  • Monitorovanie a analýza materiálových cien, zákaznícke materiálové ceny
  • Kontinuálne zlepšenie tvorby materiálového manažmentu, navrhuje riešenia
  • Radí a pomáha pri tvorbe vyváženého, zákaznícky neutrálneho stredno až dlhodobého výrobného plánu, ktorý zabezpečí dohodnutú úroveň služieb, s ohľadom na potvrdenie objednávok a požadovanú flexibilitu
  • Podporuje a vedie k zabezpečeniu optimalizovanej úrovne skladových zásob potrebných k dosiahnutiu požadovanej úrovne služieb zákazníkom
  • Pravidelné sledovanie a reportovanie odchýlok od požadovanej úrovne dodávok
  • Aktívne pomáha za účelom zlepšenia plánovania a implementácie správnych Logistických modelov
  • Kontroluje, usmerňuje a reguluje nastavenia ERP & kapacitné skupiny na základe dohodnutých pravidiel
  • Sledovanie dosahovania úrovne služieb a návrhy/akcie na zlepšenie (pre presnosť dodávok a flexibilitu)
  • Nastavenie/zosúladenie parametrov zákazníkov a závodu (Wise Factory Settings) a implementácia potrebných modelov vychádzajúcich zo zákazníckych kontraktov (flexibilita, OLT, MOQ, atď.)
  • Odporúčanie a preverovanie používania optimálnych výrobných dávok
  • Podpora oddelenia pre zákazníkov, plánovačov v plánovaní dopytu pre dosiahnutie maximálnej úrovne služieb a využitia kapacít
  • Poskytovanie jasných inštrukcií spojených s plánovaním dopytu, aby bola zabezpečená optimálna úroveň zásob
  • Schvaľovanie mesačných strednodobých forecastov na úrovni závodu, aby bolo dosiahnuté maximálne využitie kapacít a upozorňovať na možné kapacitné nedostatky
  • Je informovaný o začínajúcich nových projektoch/produktoch a berie ich do úvahy pri plánovaní kapacít

  • Medzinárodná spoločnosť - medzinárodné prostredie,
  • Možnosť navštevovať bezplatné kurzy anglického jazyka v spoločnosti
  • Kariérny rast
  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Nefinančné benefity - firemný večierok na rôzne témy, športový deň takisto pre manželov/manželky + deti, príspevok do III. piliera Stabilita , možnosť využívať krytú plaváreň zdarma, príspevok na obedy nad rámec zákona, každoročná valorizácia platu, mladý kolektív, otvorená komunikácia,pružný pracovný čas, ... a iné

Do výberového procesu bude zaradený uchádzač (m/ž), ktorý spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický

Počet rokov praxe

2

  • Znalosť strategického plánovania, ERP systém
  • Znalosť dodávateľského reťazca
  • Prezentačné zručnosti, MS Office – pokročilý, ANJ aktívne, analytické myslenie, tímová spolupráca, vedenie projektových tímov, orientácia na zákazníka, komunikačné zručnosti
  • Flexibilita, odolnosť voči stresu, zodpovednosť, asertivita

Medzinárodná spoločnosť Enics patrí medzi popredné spoločnosti zaoberajúce sa elektronickými výrobnými službami v oblasti priemyslu a medicínskej techniky. Poskytuje konečné riešenia pozostávajúce z vyhotovenia návrhu, predstavenia produktu, výroby, dodávateľského manažmentu a popredajných služieb počas celej životnosti produktu. Momentálne zamestnáva v NOVEJ DUBNICI cca 700 zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Trenčianska 19
018 51 Nová Dubnica