Pridať inzerát

Elektrotechnik pre záložné zdroje

EnerSys, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 250 EUR/mesiac+ ďalšie zložky mzdy, podľa znalostí uchádzača
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Montáž, inštalácia a servis záložných zdrojov, UPS, nabíjačov, motorgenerátorov
- Inštalácia a pravidelné prehliadky akumulátorových batérií
- Zisťovanie príčin porúch a ich odstraňovanie
- Pravidelná údržba záložných batériových zdrojov, UPS, motorgenerátorov
- Vystavovanie montážnych denníkov, záznamov zo servisných prác, preberacích protokolov
- Komunikácia so zákazníkom
- Uvedená pozícia si vyžaduje cestovanie po Slovensku (možné regionálne delenie)
- Porady, rozdeľovanie prác v Bratislave

- Motivačná viaczložková mzda
- Home office
- Služobný automobil, možný aj na súkromné účely
- Mobil, notebook
- Školenia, kurzy, odborné vzdelávanie
- Sociálny fond a iné príspevky
- Dochádzkový bonus
- Príspevok do 3. piliera DDS
- Malý a dobrý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word, excel, Outlook - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť, manuálna zručnosť, ochota cestovať, dôslednosť
- Základný prehľad v segmente záložných zdrojov
- Základné znalosti o jednosmerných obvodoch
- Orientácia v technickej dokumentácii
- Chuť učiť sa nové veci – práca s UPS, nabíjačmi a vybíjačmi akumulátorových batérií, meracou technikou
- Počítačová gramotnosť - MS Word, Excel, Outlook, internet, práca so servisným softvérom
- Odborná spôsobilosť - minimálne § 22 podľa vyhl. MPSVaR SR č. 508/2009 Z.z.

Spoločnosť EnerSys s.r.o. Bratislava, je dcérskou spoločnosťou zahraničného koncernu EnerSys, ktorý je svetovým výrobcom a dodávateľom priemyselných batérií a nabíjačov. Zameriavame sa predovšetkým na komplexné riešenie zálohového a "motive" napájania, t.z. dodávok a inštalácií staničných a trakčných akubatérií, nabíjačov, zálohových zdrojov a motorgenerátorov.
Firemná kultúra spočíva v neustálom zlepšovaní služieb pre našich obchodných partnerov a v osobnom kontakte so zákazníkom.
Vďaka dlhodobým skúsenostiam s výrobou staničných a trakčných batérií a nabíjačov, známych po celom svete pod značkami EnerSys, Hawker a Fiamm, sme svetovou jednotkou v oblasti záložnej energie.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EnerSys s.r.o
Gogoľova 18
851 01 Bratislava