Pridať inzerát

Obchodný manažér

Enerline, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacNástup 1.200, po osvedčení a preukázaní schopností postupné navyšovanie. Horná platová hranica bez obmedzenia. podiel na obrate a na zisku.
  • Druh pracovného pomeru: živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie a získavanie zákaziek v oblasti elektoenergetických montáží
- silnoprúd
- vysoké a nízke napätie
- VVN
- distribučné rozvody NN, VN, VVN
- priemysel
- fotovoltaika, bioplyn, biomasa
- správa a prevádzka VTZ EZ

- notebook
- auto
- mobil
- voľná pracovná doba
- týždenné plánovanie
- týždenné reporty

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektro

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Sme spoločnosť ktorá sa orientuje predovšetkým na silové elektromontáže nízkeho a vysokého napätia, rozvodne, trafostanice a výstavbu distribučných vedení. Svoje služby ponúkame predovšetkým distribučným spoločnostiam či priemyselným podnikom. Skutočnosť, že výkonu nikdy nie je dosť a že distribučné rozvody treba pravidelne obnovovať, nám zabezpečuje nepretržitý prísun práce a široké možnosti na rozvoj.