Pridať inzerát

Obchodný manažér, obchodný zástupca - Považská Bystrica

Enerline, s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiacOhodnotenie: Základný nástupný paušál 1000€/mesiac , % z vytvoreného obratu , % z vytvoreného zisku bez zastropovania , úprava paušálu podľa dosahovaných výsledkov
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Propagovanie spoločnosti
- Aktívne vyhľadávanie klientov, stavieb
- Jednanie s odberateľmi
- Spracovanie rozpočtov a príprava cenových ponúk
- Dojednávania termínov a zmluvných podmienok
- Príprava realizačných podkladov pre projektových manažérov
- Zúčastňovanie sa súťaží a aukcií
- Hodnotenia odberateľov
- Rekapitulácie zákaziek

- Odmeňovací systém na základe výsledkov bez zastropovania
- Zvyšovanie kvalifikácie (školenia)
- Kariérny rast
- Mobil, notebook, auto
- Možnosť voľnej pracovnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika, elektroenergetika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Sme spoločnosť ktorá sa orientuje predovšetkým na silové elektromontáže nízkeho a vysokého napätia, rozvodne, trafostanice a výstavbu distribučných vedení. Svoje služby ponúkame predovšetkým distribučným spoločnostiam či priemyselným podnikom. Skutočnosť, že výkonu nikdy nie je dosť a že distribučné rozvody treba pravidelne obnovovať, nám zabezpečuje nepretržitý prísun práce a široké možnosti na rozvoj.

Adresa spoločnosti

Zámostie 183
017 01 Považská Bystrica