Projektový manažér pre elektroenergetické stavby Považská Bystrica

Enerline, s. r. o.

  • Miesto práce: Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 2 000 EUR/mesiacNástupná mzda 1300€, po zaučení cca 2-3mesiace 1500, pri dosiahnutí samostatnosti 2000€
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kancelária Považská Bystrica
Riadenie projektov elekteroenergetickej výstavby v rámci Trenčianskeho a Žilinského kraja
- Jednanie s odberateľom o požiadavkách
- Príprava realizácie
- Príprava harmonogramov
- Príprava rozpočtov
- Vyobjednanie materiálu
- Prevzatie staveniska
- Odovzdanie podkladov majstrovi montážnej skupiny
- Odovzdanie diela objednávateľovi
- Rekapitulácia nákladov
- Archivácia dokumentácie

- Možnosť zvyšovania kvalifikácie
- Auto
- Notebook
- Mobil

Informácie o výberovom konaní

Je potrebné absolvovať osobný pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elekroenergetika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Znalosť výkresovej dokumentácie - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Komunikačné schopnosti - základy
Vedenie tímu - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Vedenie a plánovanie realizácií elektroenergetickej výstavby
5

- Osvedčenie podľa vyhlásšky 508/2009 §23 bez obmedzenia napätia
- Aktívny vodič ( je potrebné cestovať na stavby na obhliadky a kontroly realizácií)

Sme spoločnosť ktorá sa orientuje predovšetkým na silové elektromontáže nízkeho a vysokého napätia, rozvodne, trafostanice a výstavbu distribučných vedení. Svoje služby ponúkame predovšetkým distribučným spoločnostiam či priemyselným podnikom. Skutočnosť, že výkonu nikdy nie je dosť a že distribučné rozvody treba pravidelne obnovovať, nám zabezpečuje nepretržitý prísun práce a široké možnosti na rozvoj.

Adresa spoločnosti

Zámostie 183
017 01 Považská Bystrica