Pridať inzerát

Asistentka

EnergyTech, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vysokoškolákov 8556/33b, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 890 EUR/mesiacKoncoročné odmeny pri splnení plánu.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RÉŽIA
- objednávanie kancelárskych potrieb
- komplexná starostlivosť o chod kancelárie konateľa, udržiavanie poriadku
- administratívna podpora pre ostatné oddelenia firmy

INTERNÁ A EXTERNÁ KOMUNIKÁCIA
- vybavovanie pracovných záležitostí mimo firmy na služobnom aute
- komunikácia s úradmi (napríklad vybavovanie potrebných oprávnení pre firmu)
- riešenie reklamácií s dodávateľmi alebo odberateľmi
- nahlasovanie porúch kancelárskej techniky externej firme a vybavovanie servisných zásahov
- zabezpečenie externej upratovacej služby na upratovanie priestorov

ODBORNÉ ČINNOSTI
- evidencia odpadov a podávanie hlásení na úrady
- evidencia nehnuteľností a platba daní z nehnuteľnosti
- vystavovanie a odosielanie cenových ponúk, dodacích listov, faktúr a upomienok
- vystavovanie rôznych protokolov či iných dokumentov na hlavičkovom papieri firmy
- spracovávanie dochádzky zamestnancov a cestovných náhrad pre ekonomické oddelenie
- správa aplikácie systému GPS monitoringu služobných vozidiel
- príprava účtovných dokladov
- sledovanie a vybavovanie potrebných školení pre zamestnancov
- objednávanie a prideľovanie stravných lístkov
- zodpovednosť za pokladňu
- spolupráca na projektoch vo firme
- objednávanie reklamných predmetov

Možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti.

Vašu žiadosť a profesijný životopis s fotografiou zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, že vyrozumení budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratívy

Počet rokov praxe

2

- počítačová znalosť - Word, Excel, Outlook - pokročilý;
- spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť;
- profesionalita, diskrétnosť, príjemné vystupovanie;

EnergyTech je moderná a dynamická spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti energetiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov