Pridať inzerát

Asistentka

EnergyTech, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Vysokoškolákov 8556/33b, Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiacPri splnení plánu 13. plat.
  • Termín nástupu: asap

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná asistencia manažmentu a určeným nadriadeným pracovníkom.
Príprava podkladov pre obchodné stretnutia a rokovania.
Organizovanie obchodných a osobných stretnutí nadriadeného.
Zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o obchodných partnerov, príprava a podávanie občerstvenia.
Absolvovanie obchodných a služobných ciest a rokovaní.
Zabezpečenie rezervácie hotelov, leteniek, cestovných lístkov a iných nevyhnutných náležitostí súvisiacich s organizáciou služobných ciest.
Vypracovávanie zápisníc z pracovných porád a rokovaní.
Vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie.
Objednávanie základných kancelárskych potrieb a občerstvenia.

Možnosť pracovať v podmienkach stabilnej spoločnosti.

Vašu žiadosť a profesijný životopis s fotografiou zašlite e-mailom alebo poštou na adresu spoločnosti. Dovoľujeme si upozorniť, že vyrozumení budú len uchádzači, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2022 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- počítačová znalosť - Word, Excel, Outlook - mierne pokročilý;
- spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť;
- profesionalita, diskrétnosť, príjemné vystupovanie;

EnergyTech je moderná a dynamická spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti energetiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Krajčí, MBA
E-mail: poslať životopis