Pridať inzerát

Obchodný manažér

EnergyTech, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 - 1 800 EUR/mesiacBonusy z úspešných zákaziek
  • Termín nástupu: 01.04.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky v oblasti inovácie, efektívnosti, diagnostiky, projektovania a realizácie v energetike. Naša spoločnosť Vám ponúka príležitosť na pozícii Obchodno - technický manažér.

Hlavnou náplňou práce bude:
▪ Vedenie zákazky a riadenie pracovníkov v pracovnom tíme zákazky.
▪ Zadávanie a kontrola plnenia úloh pre pracovný tím.
▪ Vypracovanie komerčnej a technickej časti ponuky na realizáciu zákazky.
▪ Cenová kalkulácia ponuky na realizáciu zákazky.
▪ Návrh na riešenie a základné technické zadanie pre pracovný tím projektu.
▪ Vypracovanie úplného zadania pre dopyt na akékoľvek technické zariadenie alebo výkon.
▪ Spracovanie ponúk dodávateľov pre projekt do prehľadnej formy s návrhom dôležitých kritérií pre výber.
▪ Výber dodávateľov a zariadení pre technické riešenie projektu.
▪ Spracovanie podkladov výrobcu zariadenia do technickej špecifikácie potrebnej pre projektovú dokumentáciu.
▪ Návrh technického riešenia pri rešpektovaní požadovanej koncepcie riešenia, platných noriem, vyhlášok a zákonov, resp. interných alebo všeobecných zvyklostí.
▪ Kvalifikovaný (dostatočne presný) odhad potrebného druhu a množstva zariadení, materiálov, personálneho obsadenia a techniky pre navrhované technické riešenie.
▪ Kvalifikovaný technický popis riešenia delený podľa potreby na časti dotýkajúce sa jednotlivých oblastí, ktoré sú buď riešením ovplyvnené, alebo pôsobia na riešenie, alebo to vyžaduje predpis (zákon, vyhláška, norma), alebo je to obvyklé.
▪ Kvalifikovaný rozpočet projektu.
▪ Časový plán postupu prác pri realizácii projektu.
▪ Organizácia a vykonanie nákupu všetkých subdodávok potrebných pre realizáciu projektu.
▪ Organizácia a vykonanie inžinierskej činnosti potrebnej pre realizáciu projektu.
▪ Prevzatie a tvorivé rozvinutie riešenia, ako aj detailov riešenia projektu pri jeho realizácii.
▪ Koordinácia realizácie projektu v súčinnosti so všetkými zúčastnenými stranami.
▪ Koordinácia servisu počas, ako aj po záručnej dobe zákazky.
▪ Odovzdanie zákazky bez závad a nedorobkov zákazníkovi.
▪ Evidencia základných informácií vznikajúcich v priebehu zákazky, vyhodnotenie zákazky.

▪ Mobilný telefón, notebook a služobné vozidlo
▪ Práca v zaujímavom a špecializovanom odbore
▪ Možnosť odborných kurzov
▪ Možnosť sebarealizácie
▪ Možnosť kariérneho a odborného rastu
▪ Práca v mladom a dynamickom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Ponúkame spoluprácu na HPP.

Motivačný list spolu s profesijným životopisom v slovenskom jazyku a súhlasom so spracovávaním osobných údajov podľa Zákona č. 428/2002 Zb. zasielajte e-mailom.
Informácie o ponúkanej pozícii telefonicky nepodávame. Kontaktujeme len vybraných uchádzačov na základe CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.3.2021 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Energetika, automatizácia, elektrotechnika, strojárstvo

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchod/Technika
5

▪ obchodné zručnosti, schopnosť reagovať na požiadavky zákazníka, viesť s ním dialóg, poskytnúť a zabezpečiť požadované riešenie, schopnosť organizácie tímovej práce a pod.
▪ technické znalosti v oblasti energetiky, automatizácie, elektrotechniky, strojárstva

Požiadavky na zamestnanca:
▪ VŠ vzdelanie technického smeru, energetika, elektrotechnika, automatizácia, strojárstvo ...
▪ Schopnosť viesť samostatné obchodné rokovania
▪ Úspešná prax v oblasti obchodu a technických služieb min. 3 roky
▪ Vodičský preukaz sk. B
▪ Angličtina na komunikatívnej úrovni
▪ Ochota cestovať
▪ Vytrvalosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť
▪ Príjemné vystupovanie, pohotové a logické myslenie
▪ Odhodlanie vykonávať svoju profesiu, aktívne sa vzdelávať a zdokonaľovať, prispievať k rastu spoločnosti

EnergyTech je moderná a dynamická spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti energetiky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Vysokoškolákov 8556/33B
010 08 Žilina

Kontakt