Pridať inzerát

Elektrikár

Energovision s. r. o.

  • Miesto práce: Slovensko, Trnavský kraj, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 EUR/mesiacMzda závisí od schopností a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame príležitosť pre kvalitných montérov. Ponúkame dlhodobú stabilnú spoluprácu na našich špičkových projektoch v zahraničí a na Slovensku.
- elektro-montážne práce v priemysle, MaR, NN, VN
- požadujeme odbornú spôsobilosť min § 21

podmienky budu upresnené na pracovnom pohovore

Všetky prijaté životopisy dôkladne posúdime a v prípade ak spĺňate požiadavky na pracovnú pozíciu, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Iba vyhovujúcich a vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- tímový a aktívny prístup k práci
- komunikačné zručnosti
- manuálna zručnosť a samostatnosť
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu
- vodičský preukaz skupina BE výhodou
- odborné vedomosti z oblasti elektrotechniky - silnoprúd/ automatizácia

Sme tím profesionálnych, kreatívnych a spoľahlivých pracovníkov a manažérov, ktorí svoju prácu berú ako poslanie, a v centre našej pozornosti je predovšetkým spokojný klient.

Do našich realizácií prinášame nevšedné riešenia, ktoré dotvárajú celkový pozitívny dojem z našej práce.

Spoločnosť Energovision vznikla síce v roku 2020, ale tím ľudí je poskladaný z odborníkov naprieč rôznymi oblasťami.

Naši dodávatelia a zamestnanci patria medzi najefektívnejších a najprofesionálnejších odborníkov v daných profesiách.

Adresa spoločnosti

Piešťanská 18/26
956 05 Radošina